Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2016-06-10T14:00:00+02:00 Premiera: Jorrgus i Trubadurzy – Wysokie płoty tato grodził https://disco-polo.info/uploads/news/2016/06/jorrgus-i-trubadurzy-wysokie-ploty-tato-grodzil.jpg
Reklama

Premiera: Jorrgus i Trubadurzy – Wysokie płoty tato grodził

Redakcja , 10 Czerwiec 2016  14:00
Premiera: Jorrgus i Trubadurzy – Wysokie płoty tato grodził
Źródło zdjęć:
Reklama

Zespół Trubadurzy powstał w Łodzi w 1965 roku. Z czasem stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup w Polsce. Co więcej, zasługę tę można im przypisać po dziś dzień.   Formacja Jorrgus powstała znacznie później, ale w branży disco polo...

Reklama

Zespół Trubadurzy powstał w Łodzi w 1965 roku. Z czasem stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup w Polsce. Co więcej, zasługę tę można im przypisać po dziś dzień.

 

Formacja Jorrgus powstała znacznie później, ale w branży disco polo są znani, lubiani i doceniani. Nic więc dziwnego, że akurat te dwie grupy połączyły swe siły i udostępniły w nowszej wersji utwór „Wysokie płoty tato grodził” z repertuaru Trubadurów.

 

Za powstanie tego połączenia ponownie odpowiedzialna jest firma FoxBeat. Nam nie pozostało nic innego, jak pozostawić Was z ciekawą propozycją na lato. Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Obłędna metamorfoza! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak milion dolarów!
  2. Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!
  3. Teledysk z lat 90-tych i niesamowite wesele. Takiego połączenia w disco polo jeszcze nie było!
  4. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo szokuje namiętnym zdjęciem! O mały włos od wpadki?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej