Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera disco polo od zespołu Defis pt. "Piękny sen" już w sieci! Na ich utwór czekała cała Polska!

2020-06-18T16:47:00+02:00 Premiera disco polo od zespołu Defis pt. "Piękny sen" już w sieci! Na ich utwór czekała cała Polska! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/premiera-disco-polo-od-zespolu-defis-pt-piekny-sen-na-ich-utwor-czekala-cala-polska-1592491124.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Piosenka pt. „Piękny sen” pojawiła się w sieci i od razu wywołała ogromne poruszenie wśród fanów. Nic dziwnego, ponieważ podjęta w utworze tematyka

Reklama

Choć muzyka disco polo na przestrzeni lat przeżyła niemałą transformację, to jedna cecha zawsze będzie towarzyszyć temu gatunkowi. Chodzi o niezwykłą taneczność, która nadaje każdemu utworowi charakterystycznego „pazura”.

Zobacz również: Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!

Jednym z zespołów, który zgłębił i posiadł umiejętność porywania tłumów do szalonej zabawy, jest formacja Defis. Ich „Niespotykany kolor oczu”, to kawałek, któremu rytmiczna właściwość nadała tytuł piosenki ponadczasowej. Najnowsza publikacja grupy, której lideruje Karol Zawrotniak, to również propozycja idealna do tańca.

Piosenka pt. „Piękny sen” pojawiła się w sieci i od razu wywołała ogromne poruszenie wśród fanów. Nic dziwnego, ponieważ podjęta w utworze tematyka, zainteresuje nawet największego przeciwnika disco polo, o ile tacy w ogóle istnieją. Treść głosi przesłanie o docenianiu własnego życia i etapu, w którym się znajdujemy, bo być może są osoby, które mocno chciałyby być na naszym miejscu.

Tekst podparty jest także bardzo wyrazistym teledyskiem, który dokładnie obrazuje przekaz autorów całego projektu. O muzyce i wokalu Karola nie trzeba nic mówić.

Wystarczy włączyć YouTube i dokładnie wysłuchać tej doskonałej produkcji, o której za kilka tygodnie będziemy mówić już tylko w kontekście przeboju.

Dajcie znać czy Wam się podoba najnowszy numer zespołu Defis.

Zobacz również: Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!

Defis - Piękny sen

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.