2023-11-26T17:32:00+01:00 Premiera disco polo "Kazik" od zespołu Mam Cię na oku! Poznaj hit "Kazik" od MamCięNaOku - nową gwiazdę disco polo. Elżbieta Siderska zachwyca w debiutanckim singlu i teledysku nagranym na Podlasiu https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-disco-polo-kazik-od-zespolu-mam-cie-na-okujpg.jpg

Premiera disco polo "Kazik" od zespołu Mam Cię na oku!

Autor: Adam Begier , 26 Listopad 2023  17:32
Premiera disco polo
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA

Poznaj hit "Kazik" od MamCięNaOku - nową gwiazdę disco polo. Elżbieta Siderska zachwyca w debiutanckim singlu i teledysku nagranym na PodlasiuReklama

  Reklama

  Disco polo, niezmiennie popularny gatunek muzyczny w Polsce, niedawno wzbogacił się o nową, obiecującą gwiazdę – zespół Mam Cię na oku. Jego twórczynią jest charyzmatyczna Elżbieta Siderska, która z miłości do muzyki i solidnego wykształcenia muzycznego zdecydowała się na założenie własnego zespołu w wieku 30 lat. Przedstawiamy Wam fascynującą historię Elżbiety i jej muzycznych poczynań.

  "Kazik" - debiutancki hit Mam Cię NaOku

  Głównym tematem dzisiejszego artykułu jest premiera debiutanckiego singla zespołu, zatytułowanego "Kazik". Utwór, będący dziełem Wiktoria Grelińskiej, Kingi Szczypiór, Krzysztofa Zielendy oraz samej Elżbiety Siderskiej, opowiada historię zakochanej kobiety, która pragnie uwieść tytułowego Kazika. Ta romantyczna, pełna energii piosenka, idealnie wpisuje się w rytm i klimat disco polo, łącząc tradycyjne motywy z nowoczesnym brzmieniem.

  Produkcją muzyczną, nagraniem, mixem oraz masteringiem zajęła się utalentowana ekipa pod kierownictwem Bartosza Bocheńskiego, znanego ze swojej umiejętności tworzenia niezapomnianych dźwięków. "Kazik" zapowiada się jako hit, który będzie rozbrzmiewał na polskich parkietach przez długi czas.

  Wizualna uczta dla oczu – teledysk do "Kazika"

  Dodatkowym atutem singla "Kazik" jest jego teledysk, zrealizowany przez PN Media. Klip, nagrany w malowniczych okolicach Białegostoku, na Podlasiu, zapowiada się jako prawdziwa uczta wizualna. Sceneria teledysku, w połączeniu z dynamicznym rytmem piosenki, ma szansę stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która przyciągnie szerokie grono fanów.

  Niezaprzeczalnym atutem teledysku jest jego unikatowa lokalizacja, która podkreśla polskie korzenie i zamiłowanie do piękna rodzimej natury. Sceny ukazujące Elżbietę Siderską, jak śpiewa i tańczy wśród malowniczych krajobrazów, na pewno zainteresują zarówno stałych fanów disco polo, jak i nowych odbiorców.

  W naszym serwisie znajdziecie już teraz ten gorący hit. Zespół Mam Cię na oku, choć na razie jednoosobowy, obiecuje jeszcze wiele muzycznych emocji i niezapomnianych utworów. Bądźcie na bieżąco z najnowszymi trendami w disco polo i odkrywajcie z nami muzyczne perełki, takie jak "Kazik"!

  Reklama

  MAM CIĘ NA OKU - Kazik

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Odrodzenie hitu Disco Polo! Nicki Queen - To nie ja (Beemwunia)
  2. Ogromne emocje na Roztańczonym PGE Narodowym: Skolim, Król Latino kolejną gwiazdą! Bilety znikają w ngnieniu oka
  3. Sukces zespołu Bayera! Ich nowy hit "Kocha się raz" zdobywa Polskę – Zobacz, dlaczego wszyscy go uwielbiają!
  4. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!
  5. Top Girls w nowym składzie elektryzują scenę disco polo! Ich najnowsze wykonanie hitu 'Mleczko' na żywo w klubach zachwyca fanów.
  6. Zespół Atut zaskakuje nowym hitem 'Wszystkie noce' | PREMIERA
  7. Przeżyj walentynki inaczej: Damian Gwiazdowski i Roxaok z wyjątkowym LIVE-em!
  8. Fani disco polo w rozpaczy! Śmierć ikony disco polo wstrząsnęła branżą muzyczną!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie