Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-03-02T12:40:00+01:00 Premiera! Czy to właśnie ta piosenka disco polo stanie się hymnem wszystkich imprezowiczów?! https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-hymn-imprezowiczow-pojawil-sie-w-sieci-posluchajciejpg.jpg
Reklama

Premiera! Czy to właśnie ta piosenka disco polo stanie się hymnem wszystkich imprezowiczów?!

Redakcja , 02 Marzec 2021  12:40
Premiera! Czy to właśnie ta piosenka disco polo stanie się hymnem wszystkich imprezowiczów?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Piosenka porywa do tańca, ma świetny tekst i nawet lyric video, które zaserwowali odbiorcom twórcy zamiast pełnowymiarowego teledysku

Reklama

Każdy proces twórczy rozpoczyna się od wstępnego pomysłu na utwór. Myśl, która wpada do głowy artysty, przelewana jest na papier, potem w nuty i treść.

Zobacz również: Bardzo gorące zdjecia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda zachwyca swoimi długimi nogami

Wszystko zostaje otulone odpowiednim obrazem i wędruje do przestrzeni publicznej, by poddać się ocenie obiektywnych słuchaczy. Tylko najlepsze motywy i doskonałe realizacje zyskują zainteresowanie fanów, którzy dołączają kawałek do swojej playlisty lub omijają go szerokim łukiem. Jak będzie w przypadku najnowszej propozycji od zespołu New Smile?

Do sieci trafiła właśnie muzyczna propozycja od twórców przeboju pt. "Euforia". Nowość nosi tytuł "Melanżowa Socjeta". Innymi słowy - imprezowa społeczność. I to właśnie do fanów najlepszej zabawy, z muzyką taneczną w roli głównej skierowana jest ta produkcja.

Piosenka porywa do tańca, ma świetny tekst i nawet lyric video, które zaserwowali odbiorcom twórcy zamiast pełnowymiarowego teledysku, Klucza do sukcesu tej propozycji upatrywalibyśmy jednak gdzie indziej. Gdzie? W koncepcji tego projektu. Sam tytuł może okazać się sloganem, który połączy społeczność uwielbiającą szaloną zabawę w nocnej odsłonie.

Już za kilka tygodni, co trzeci Polak być może utożsami się z melanżową socjetą, która stanie się wspólnym mianownikiem dla wielu grup imprezowiczów, z hymnem podanym "na talerzu" przez zespół New Smile.

Posłuchajcie koniecznie tego utworu i napiszcie co Wy o nim sądzicie.

Zobacz również: Szlafrok zsunął się z ramion prześlicznej gwiazdy disco polo! Mega gorące zdjęcia hitem internetu!

Reklama
Zobacz teledysk: NEW SMILE - Melanżowa Socjeta
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!
  2. Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!
  3. Marcin Miller (Boys) jako Lucyfer w polskiej adaptacji?! Właśnie zakończono zdjęcia!
  4. Wokalista disco polo z towarzystwie ponętnych kobiet!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej