Reklama
Polecamy


Reklama

PREMIERA "Alicja Babe" grupy Boombstic jest już dostępna w sieci! To nowy hit disco polo?!

2020-06-16T09:50:00+02:00 PREMIERA "Alicja Babe" grupy Boombstic jest już dostępna w sieci! To nowy hit disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/mocne-uderzenie-disco-polo-fani-na-to-czekali-1591805420.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Ich najnowsza propozycja pt. „Alicja babe”, to świadomy ruch w kierunku wielkiej rozpoznawalności i scenicznej przygody

Reklama

Na rynku disco polo pojawia się coraz więcej nowości. Każdy wykonawca, nowym przebojem chce przygarnąć do siebie jak największą liczbę fanów. Ciężko wskazać jednoznaczny przepis na muzyczny sukces.

Zobacz również: Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO

Największe gwiazdy wyznaczyły sobie szlak do wielkiej kariery i z dużą konsekwencją, dążą po tej wydeptanej przez siebie ścieżce. Młodsi, mniej znani artyści muszą szukać nowej drogi, by odnaleźć upragniony szczyt. Czasem czynią to metodą prób i błędów, a czasami jest to przemyślany i zaplanowany proces.

W przypadku zespołu Boombastic, możemy mówić chyba o tej drugiej kategorii. Ich najnowsza propozycja pt. „Alicja babe”, to świadomy ruch w kierunku wielkiej rozpoznawalności i scenicznej przygody. Piosenka doskonale wpisuje się w specyfikę gatunku disco polo. Jej rytmiczne brzmienie, porywa do tańca od pierwszego taktu całego utworu.

Mamy do czynienia ze świetnym tekstem i refrenem, który swoim początkiem umyślnie nawiązuje do światowego hitu „I Love You baby”. Teledysk również wykonany został wyjątkowo starannie.

Cała kompozycja zasługuje na uznanie odbiorców, co widać już po kilku godzinach od premiery: „Super kawałek. Jest moc”, „Rewelacja! Hit lata będzie”...takie opinie skazują utwór na niemały, muzyczny sukces.

Trzymamy kciuki.

Zobacz również: Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Boombastic - Alicja babe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  2. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  3. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.