2023-12-21T14:00:00+01:00 "Prawy do Lewego! Biesiada na całego!" - Świąteczna Gala Disco Polo w Polo TV i Disco Polo Music! Dołącz do gwiazd disco polo w świątecznej biesiadzie "Prawy do Lewego!" 25 grudnia na Disco Polo Music i Polo TV. https://disco-polo.info/uploads/news/prawy-do-lewego-biesiada-na-calego---swiateczna-gala-disco-polo-w-polo-tv-i-disco-polo-musicjpg.jpg Disco-Polo.info

"Prawy do Lewego! Biesiada na całego!" - Świąteczna Gala Disco Polo w Polo TV i Disco Polo Music!


Dołącz do gwiazd disco polo w świątecznej biesiadzie "Prawy do Lewego!" 25 grudnia na Disco Polo Music i Polo TV.

Autor: Adam Begier, 21 Grudzień 2023  14:00
Źródło zdjęć: Cezary Piwowarski
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nie uwierzysz, jak Górzno oszalało na punkcie Macieja Smolińskiego! Zobacz, co tam się działo!
 2. Zenon Martyniuk zagra na Roztańczonym PGE Narodowym 2024!Oto szczegóły!
 3. Ta NOWOŚĆ zmieni oblicze disco polo? Kamil Kossakowski DiscoBoys zaskakuje nowym singlem! Posłuchaj przedpremierę!
Reklama

  Gdy za oknem mróz ściska swoimi lodowatymi palcami, a zimowa aura nie zachęca do opuszczania ciepłego domowego zacisza, na antenie Disco Polo Music i Polo TV rozbrzmiewa zaproszenie na niezwykłą muzyczną ucztę. "Prawy do Lewego! Biesiada na całego!" to koncert, który już 25 grudnia, w Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia, przybliży widzom magiczny klimat świątecznych dni.

  Świąteczne Spotkanie Gwiazd Disco Polo

  Tradycyjnie, Boże Narodzenie to czas spotkań w gronie najbliższych, wspólnego śpiewu i biesiadowania. Tak też będzie w tym roku na antenach dwóch stacji muzycznych. Już o godzinie 17:00 w telewizji Disco Polo Music oraz o 18:00 w Polo TV widzowie będą mieli okazję dołączyć do świątecznego stołu, przy którym zasiądzie aż 20 gwiazd polskiej sceny disco. To wyjątkowa okazja, aby razem z artystami jak Sławomir i Kajra, Marcin Miller, zespół Piękni i Młodzi, czy Radosław Liszewski z zespołu Weekend świętować i cieszyć się ponadczasowymi przebojami.

  Podczas koncertu usłyszymy ponad 60 przyśpiewek, pieśni i piosenek folkowych, które na trwałe wpisały się w kanon polskiej muzyki biesiadnej. W repertuarze znajdą się takie utwory jak: „W zielonym gaju”, „Hej sokoły”, czy „O Marianno”, a także popularne piosenki góralskie. Artyści nie tylko zaśpiewają, ale również podzielą się swoimi wspomnieniami i anegdotami związanych z niezapomnianymi biesiadami.

  Wszystko to będzie zaaranżowane i zagrane na żywo przez orkiestrę, a dodatkowego uroku dodadzą zespoły taneczne w pięknych, regionalnych strojach. Koncert będzie również okazją do usłyszenia nieco mniej znanych, ale równie urokliwych i radosnych utworów, które z pewnością wprowadzą w świąteczny nastrój.

  Prawy do Lewego! Biesiada na całego - Szczegóły Transmisji - o której? 

  Koncert "Prawy do Lewego! Biesiada na całego!" to nie tylko muzyczne świętowanie, ale również chwila refleksji nad tradycjami i kulturą biesiadną. Gospodarzami wieczoru będą: Katarzyna Morawska-Tutkaj, Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Marcin Kotyński, którzy swoją energią i entuzjazmem przyczynią się do jeszcze większej radości z uczestnictwa w tym wydarzeniu.

  Transmisja koncertu odbędzie się 25 grudnia o godzinie 17:00 na antenie Disco Polo Music i o 18:00 w Polo TV. Dodatkowa szansa na obejrzenie koncertu pojawi się w Sylwestra, 31 grudnia o godzinie 20:00 na obu stacjach. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji do wspólnego świętowania z gwiazdami disco polo!

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Duet?! Karol Zawrotniak Defis na koncercie z BRATEM w Wilnie! Gwiazdor disco polo skradł show!
  2. Zobacz wesele gwiazdy disco polo Justyny Lubas! Tak bawili się goście w rytm hitu "Kieliszki do góry" w wykonaniu Magik Band | VIDEO
  3. MiłyPan szczerze o relacji z grupą Topky "się trochę gryziemy artystycznie"! Czy fani mogą liczyć na DUET?!
  4. Czy 'Różyczka' TALIPA & PANA MARECZKA pobije popularność 'Bombelka'? Nowy hit disco polo już jest!
  5. Dramat gwiazd! Krzysztof Rutkowski ostro "Twoja kariera zakończy się bardzo źle" - Detektyw rusza na pomoc znanemu zespołowi Baciary
  6. Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie! Remix THR!LL przemienia "Sama wybrałam" w hit parkietów!
  7. Iness przygotowuje nowy materiał koncertowy! Co szykuje gwiazda disco polo
  8. Co za zmiana! Angelika Żmijewska Topky zaskoczyła zmianą wizerunku! Co się stało z długimi włosami znanej gwiazdy disco polo?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie