2021-07-10T10:54:00+02:00 Prawdziwa muzyczna bomba od zespołu Bagno! Wersja piano nowego hitu disco polo podbija internet! https://disco-polo.info/uploads/news/piosenka-od-zespolu-bagno-w-wersji-piano-prawdziwa-muzyczna-bombapng.png

Prawdziwa muzyczna bomba od zespołu Bagno! Wersja piano nowego hitu disco polo podbija internet!

Redakcja , 10 Lipiec 2021  10:54
Prawdziwa muzyczna bomba od zespołu Bagno! Wersja piano nowego hitu disco polo podbija internet!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Wersja piano tej produkcji to prawdziwa muzyczna bomba. Wyzwaniu jak zwykle sprostał niezawodny Wojtek Sarwa, czyli jeden z wokalistów zespołu Menelaos

Reklama

Początek lipca przyniósł nam wszystkim ciepłą i słoneczną aurę. Wyśmienita pogoda sprawiła, że ludzie ruszyli nad wodę wypoczywać i odetchnąć od obowiązków dnia codziennego. To również czas ogromu pracy dla artystów disco polo, którzy muszą sprostać oczekiwaniom słuchaczy.

Zobacz również: Niezwykła premiera od popularnego gwiazdora disco polo! W nowym teledysku Maczo wystąpiła jego żona!

WYJATKOWY DUET W BRANŻY DISCO POLO - BAGNO

Na oficjalnym kanale Kamila Kossakowskiego w serwisie Youtube pojawiła się niecodzienna produkcja. To utwór „Mamita” zespołu Bagno w wersji piano. Przypomnijmy, że zespół Bagno to duet utworzony przez Kamila Kossakowskiego, czyli lidera zespołu Discoboys oraz Damiana Gwiazdowskiego, który jest wokalistą zespołu Spontan. Oryginał utworu od daty premiera 26 czerwca 2021 roku zanotował już ponad 900 tysięcy wyświetleń! Inne produkcje takie jak „Many” czy „Ta noc” podbijają klubowe składanki.

Reklama

WERSJA PIANO NOWEGO HITU DISCO POLO

Wersja piano produkcji to prawdziwa muzyczna bomba. Wyzwaniu jak zwykle sprostał niezawodny Wojtek Sarwa, czyli jeden z wokalistów zespołu Menelaos. Utwór nabrał kompletnie innego brzmienia. Utwór przyciąga słuchaczy na rozgrzane parkiety, a wersja z użyciem pianina czy keyboardu z pewnością stanie się mocną alternatywą.

Tekst refrenu „Na boso znów, w ręku pięć stów, zaczynam z nią bez zbędnych słów, polewasz mi, masz fajną mini, chętnie zobaczyłbym Ciebie w bikini…” to idealna propozycja na wakacyjne imprezy.

Zapraszamy do wysłuchania nowej wersji produkcji! Czy wersja piano przebije oryginał?!

Zobacz również: Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MAMITA - WERSJA PIANO
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. HOT! Wokalistka disco polo grupy Energy Girls zachwyca swoją figurą! To najlepsze ciało w branży muzyki tanecznej?
  2. Wakacyjna premiera od legendy disco polo! Grupa Top One zaskoczyła wszystkich nową produkcją!
  3. Prześliczna królowa disco polo z dekoltem do pasa! W sieci już dawno nie było tak gorąco! A to wszystko przez ten kostium!
  4. Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!
  5. Nowa wokalistka odważnym krokiem wkroczyła na scenę disco polo! Jej premiera podbija serca fanów!
  6. Wielki gest popularnego gwiazdora disco polo! Artysta oddał przedmiot, który wylicytował za duże pieniądze!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami