2021-07-10T10:54:00+02:00 Prawdziwa muzyczna bomba od zespołu Bagno! Wersja piano nowego hitu disco polo podbija internet! Wersja piano tej produkcji to prawdziwa muzyczna bomba. Wyzwaniu jak zwykle sprostał niezawodny Wojtek Sarwa, czyli jeden z wokalistów zespołu Menelaos https://disco-polo.info/uploads/news/piosenka-od-zespolu-bagno-w-wersji-piano-prawdziwa-muzyczna-bombapng.png Disco-Polo.info

Prawdziwa muzyczna bomba od zespołu Bagno! Wersja piano nowego hitu disco polo podbija internet!


Data Publikacji: 10 Lipiec 2021  10:54
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Wersja piano tej produkcji to prawdziwa muzyczna bomba. Wyzwaniu jak zwykle sprostał niezawodny Wojtek Sarwa, czyli jeden z wokalistów zespołu Menelaos

Prawdziwa muzyczna bomba od zespołu Bagno! Wersja piano nowego hitu disco polo podbija internet!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Ile lat ma Dorota Gwiazdowska?
  2. Gesek przeszedł poważną operację nowotworu żołądka. Artysta przekazał wiadomość o swoim stanie zdrowia
  3. Marcin Miller z Boys na Roztańczonym PGE Narodowym 2025 przyciągnął uwagę stylizacją
Reklama

    Początek lipca przyniósł nam wszystkim ciepłą i słoneczną aurę. Wyśmienita pogoda sprawiła, że ludzie ruszyli nad wodę wypoczywać i odetchnąć od obowiązków dnia codziennego. To również czas ogromu pracy dla artystów disco polo, którzy muszą sprostać oczekiwaniom słuchaczy.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    PAW w nowej odsłonie. Premiera utworu „Dawne Lata” pokazuje spokojniejszą stronę zespołu

    WYJATKOWY DUET W BRANŻY DISCO POLO - BAGNO

    Na oficjalnym kanale Kamila Kossakowskiego w serwisie Youtube pojawiła się niecodzienna produkcja. To utwór „Mamita” zespołu Bagno w wersji piano. Przypomnijmy, że zespół Bagno to duet utworzony przez Kamila Kossakowskiego, czyli lidera zespołu Discoboys oraz Damiana Gwiazdowskiego, który jest wokalistą zespołu Spontan. Oryginał utworu od daty premiera 26 czerwca 2021 roku zanotował już ponad 900 tysięcy wyświetleń! Inne produkcje takie jak „Many” czy „Ta noc” podbijają klubowe składanki.

    Reklama

    WERSJA PIANO NOWEGO HITU DISCO POLO

    Wersja piano produkcji to prawdziwa muzyczna bomba. Wyzwaniu jak zwykle sprostał niezawodny Wojtek Sarwa, czyli jeden z wokalistów zespołu Menelaos. Utwór nabrał kompletnie innego brzmienia. Utwór przyciąga słuchaczy na rozgrzane parkiety, a wersja z użyciem pianina czy keyboardu z pewnością stanie się mocną alternatywą.

    Tekst refrenu „Na boso znów, w ręku pięć stów, zaczynam z nią bez zbędnych słów, polewasz mi, masz fajną mini, chętnie zobaczyłbym Ciebie w bikini…” to idealna propozycja na wakacyjne imprezy.

    Zapraszamy do wysłuchania nowej wersji produkcji! Czy wersja piano przebije oryginał?!

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Skolim „To jest to„. Czy to hit i zmiażdży konkurencję?! | MEGA PREMIERA

    Reklama

    MAMITA - WERSJA PIANO

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Źródło Redakcja Disco-Polo.info
    Data publikacji: 10 Lipiec 2021  10:54
    O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Maka i Pancio z klubową bombą "Ej malutka" – taka premiera wywoła ogromne emocje
    2. Faustyna Martyniuk pokazała syna Daniela. Internauci komentują: cały tatuś
    3. Nika z premierą „Co teraz będzie”. Nowa piosenka w rytmie disco polo
    4. Zenek Martyniuk i Łobuzy wykonali „Mandacik”! To najlepszy występ na Roztańczonym PGE Narodowym 2025?
    5. Ile lat ma Marek Gwiazdowski zespół Mig?
    6. XOXO Natalia i Olga Siemienieckie zaskoczyły publiczność hitem „Maju maj” na pierwszym koncercie
    7. Ile lat ma Skolim?
    8. Nikola Raczko z Top Girls w „Must Be The Music”?!
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły