2020-06-25T11:50:00+02:00 Powrót do przeszłości w disco polo! Produkcja nabrała charakterystyki lat 90-tych. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/powrot-do-przeszlosci-w-disco-polo-produkcja-nabrala-charakterystyki-lat-90-tych-1592774045.jpg

Powrót do przeszłości w disco polo! Produkcja nabrała charakterystyki lat 90-tych.

Redakcja , 25 Czerwiec 2020  11:50
Powrót do przeszłości w disco polo! Produkcja nabrała charakterystyki lat 90-tych.
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Już w latach 90-tych, na imprezach tanecznych królował gatunek disco, który brzmieniowo nieco różnił się od dzisiejszej, discopolowej stylistyki

Reklama

Przygoda disco polo, w sercach słuchaczy rozpoczęła się około 30 lat temu. Wtedy jeszcze nazwana muzyką chodnikową, zaskarbiła uznanie najbardziej wymagających odbiorców.

Zobacz również: After Party i Camasutra na planie wspólnego teledysku! To jest najgorętszy duet disco polo tego roku?!

Już w latach 90-tych, na imprezach tanecznych królował gatunek disco, który brzmieniowo nieco różnił się od dzisiejszej, discopolowej stylistyki. Tamtejsze disco polo, od dzisiejszego odróżniała przede wszystkim muzyka. Była nieco mniej złożona, prosta w swojej istocie i słychać w niej mniejsze możliwości technologiczne.

Jednak wcale to nie oznacza niższego poziomu, czy gorszej kategorii twórczości. Każdy projekt miał swój klimat i urok, na którego fundamencie zostały zbudowane dzisiejsze wielkie przeboje disco polo. Kilka dni temu informowaliśmy o premierze piosenki pt. „Piękny sen”, zespołu Defis, a już dziś w sieci, serca fanów podbija remix do tego utworu. Remix w stylu lat 90- tych, który bez trudu zabiera słuchaczy w okres początków muzyki tanecznej. Kompozycja, którą stworzył Mathew, doskonale zespala się z treścią i wokalem Karola Zawrotniaka.

Ta propozycja, 30 lat temu wyniosłaby artystów na muzyczny szczyt. Dziś utwór „Piękny sen”, święci triumfy w oryginalnej aranżacji. Remix natomiast z pewnością przysporzy wielu nowych fanów tej produkcji.

Zobacz również: Festiwal Weselnych Przebojów 2021 z gwiazdami disco polo?! Bilety w sprzedaży! Kto wystąpi?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Popularny wokalista walczy o tytuł króla disco polo! Nowa piosenka pomoże mu to osiągnąć?!
  2. Kuba Urbański - Playboys zaprosił fankę na obiad! Gwiazdor disco polo wziął udział w niezwykłej akcji!
  3. Gorące zdjęcia podbijają internet! Uwielbiana wokalistka disco polo Angelika z TOP GIRLS bawi się na Ibizie!
  4. Intrygująca suma na koncie Sławomira! Gwiazdor rock polo największym milionerem w Polsce?!
  5. Urocza wokalistka disco polo zachwyciła zgrabnymi nogami! To zasługa przepięknej, krótkiej spódnicy!
  6. Gwiazdor disco polo stworzył hit uwielbianej drużyny piłkarskiej! Co na to kibice?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami