Reklama
Polecamy


Reklama

Poważne zmiany personalne w uwielbianym zespole disco polo!

2019-08-12T07:30:00+02:00 Poważne zmiany personalne w uwielbianym zespole disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/powazne-zmiany-personalne-w-uwielbianym-zespole-disco-polo-1565555349.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Grupa Cliver z poważną zmianą w zespole!

Reklama

W muzyce disco polo nigdy nie ma nudy. Premiery, przepiękne stylizacje kobiet czy zmiany personalne w zespołach. Jako pierwsi podajemy informację o tym, że formacja Cliver postanowiła odświeżyć skład.

Zobacz również: Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!

Jakiś czas temu z zespołu odszedł Jarek, a grupę Cliver tworzył Darek, Czarek oraz Arek. Jednak Panowie postanowili zaprosić do współpracy perkusistę Michała Gortata. 

To nie jedyna zmiana w uwielbianej grupie disco polo. Na scenie podczas występów grupy Cliver pojawią się instrumenty. Czarek będzie grał na klawiszu, Arek na gitarze, Michał na perkusji, a Darek będzie dalej wokalistą.

Z pewnością taka zmiana spowoduje, że koncerty grupy Cliver będą jeszcze bardziej ciekawe, a muzyka na żywo zagwarantuje niezapomniane emocje oraz wrażenia.

Jak udało nam się dowiedzieć, oprócz zmian na scenie Panowie planują bardzo ciekawą nowość, która niebawem ujrzy światło dzienne.

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO
  2. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.
  3. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.