Reklama


Reklama

Potrzebna krew! Gwiazdy disco polo zachęcają do pomocy i same oddają krew!

2020-07-24T13:30:00+02:00 Potrzebna krew! Gwiazdy disco polo zachęcają do pomocy i same oddają krew! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/gwiazdy-disco-polo-zachecaja-do-pomocy-i-same-oddaja-krew-1595160718.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dariachojnacka_twins/
Reklama


Życie gwiazd

Szlachetny gest ze strony wokalistek nie przeszedł bez echa!

Reklama

Wielokrotnie przekonaliśmy się już, że osoby związane ze światem disco polo mają wielkie serca. Wspominaliśmy o tym na łamach Disco-Polo.Info już kilkanaście razy. Nadszedł czas na kolejną taką wiadomość, ponieważ znane wokalistki postanowiły nieść pomoc potrzebującym!

Zobacz również: Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!

Jeśli jeszcze nie wiecie, o kim mowa, wyjaśniamy - mamy na myśli bliźniaki Chojnackie znane w disco polo m.in. z formacji ID Twins. Te młode, piękne i utalentowane kobiety podzieliły się ze swoimi obserwatorami bardzo ważnym przesłaniem.

Na Instagramie jednej z sióstr pojawiło się zdjęcie, na którym Artystki pozują na tle samochodu związanego z oddawaniem krwi. Rozbudowany opis ma na celu zachęcić obserwatorów i fanów do uczestnictwa w akcji, ponieważ krew jest bardzo potrzebna.

Jak widzimy, bycie osobą znaną to także odpowiedzialność i jak można zaobserwować, bliźniaczki Chojnackie podchodzą do tematu bardzo poważnie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❣️MOJA KREW ❣️ @krewniacy.pl jesteśmy z WAMI ❤️❣️ Krew w Polsce jest potrzebna co 15 sekund ❗️Pamiętajcie, że krew daje życie ❗️Zachęcamy wszystkich do oddawania krwi ❗️Krew można oddawać w dowolnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w oddziałach terenowych i podczas moblilnym akcji terenowych ❗️❣️❤️ Nie bądź żyła oddaj krew❗️❣️ Wspieramy razem z firmą @life.duo @marcinvelinov @aikido4life @izachojnacka_twins @dariachojnacka_twins @pacygapiotr @katarzynavelinov ❤️❤️ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #krewdajeżycie #oddaje #krew #życie #supercars ##duolife #wspieramy #kochamy #twinschojnackie #mojakrew #mojakrewtwojeżycie #krwiodawstwo #silnawola #jestesmyrazem ♥️♥️

Post udostępniony przez Daria Chojnacka (@dariachojnacka_twins)

Zobacz również: Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna wokalistka disco polo udostępniła czarujące zdjęcie w sieci! Opis zadedykowała mężczyznom!
  2. Odważne kadry kobiety w disco polo, które uchwyciło oko kamery rozpalają wyobraźnię!
  3. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.