2023-03-31T21:19:00+02:00 Porzuci muzykę na rzecz aktorstwa?! Magdalena Narożna zdradza swoje plany! Co na to fani zespołu Piękni i Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi porzuca muzykę na rzecz aktorstwa?! Sprawdź, jak wokalistka poradzi sobie w roli w serialu "Policjantki i policjanci" i https://disco-polo.info/uploads/news/porzuci-muzyke-na-rzecz-aktorstwapng.png Disco-Polo.info

Porzuci muzykę na rzecz aktorstwa?! Magdalena Narożna zdradza swoje plany! Co na to fani zespołu Piękni i Młodzi?


Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi porzuca muzykę na rzecz aktorstwa?! Sprawdź, jak wokalistka poradzi sobie w roli w serialu "Policjantki i policjanci" i poznaj jej plany na przyszłość. Czy to koniec kariery muzycznej dla utalentowanej artystki?

Autor: Adam Begier, 31 Marzec 2023  21:19
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/
Porzuci muzykę na rzecz aktorstwa?! Magdalena Narożna zdradza swoje plany! Co na to fani zespołu Piękni i Młodzi?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Niespodzianka! Gwiazdy disco polo Massive przygotowali NOWOŚĆ "Szkolna LOVE"! TYLKO U NAS!
 2. Uwielbiana wokalistka disco polo zdradza kulisy swojego życia! Inni mogą się od Niej uczyć?! Elwira Mejk w świetle reflektorów!
 3. Premiera disco polo: Hicior - Ona jest tą jedyną
Reklama

  Magdalena Narożna, liderka i wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, wkracza na nowe tereny. W ostatnim czasie pojawiła się informacja, że artystka będzie można zobaczyć w popularnym serialu telewizyjnym "Policjantki i policjanci". Dla fanów zespołu i Magdaleny Narożnej to ogromne zaskoczenie i pytanie, czy wokalistka porzuci swoją karierę muzyczną na rzecz aktorstwa?

  Zobacz również: Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!

  Magda Narożna w serialu "Policjantki i policjanci"

  Magdalena Narożna - znana z energetycznych i tanecznych utworów z zespołem Piękni i Młodzi - postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. W serialu "Policjantki i policjanci" zagra epizod, który składa się z trzech odcinków. Premiera już 5 kwietnia o godzinie 19:00 na antenie TV4. To niewątpliwie wielkie wyzwanie dla wokalistki, którą znamy z dynamicznych występów na scenie.

  Każdy artysta czasami potrzebuje odskoczni od codzienności i spróbowania czegoś nowego. Dlatego rola w serialu dla Magdaleny Narożnej jest szansą na poszerzenie swoich umiejętności i zdobycie nowych doświadczeń. Jednocześnie, wiadomość o jej udziale w serialu wzbudza zainteresowanie fanów, którzy zastanawiają się, czy to może oznaczać, że artystka porzuci swoją dotychczasową karierę muzyczną na rzecz aktorstwa?

  Magda Narożna porzuci muzykę disco polo?

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Magdalena Narożna zdaje sobie sprawę z tego, że dla wielu osób jej udział w serialu to szok i niespodzianka. Dlatego artystka postanowiła uspokoić fanów, że nie ma zamiaru opuszczać muzyki i sceny. Rola w serialu to dla niej jedynie nowe doświadczenie, które pozwoli jej na odskocznię od codzienności. Magdalena Narożna ma świadomość, że jej kariera muzyczna jest dla niej równie ważna jak aktorstwo.

  Dlatego też, dla fanów zespołu Piękni i Młodzi i Magdaleny Narożnej, występ w serialu "Policjantki i policjanci" to okazja do zobaczenia ulubionej artystki w zupełnie innej roli. Czy wokalistka poradzi sobie z wyzwaniem aktorskim? Czy to oznacza, że w przyszłości zobaczymy ją częściej w rolach aktorskich? Odpowiedzi na te pytania dowiemy się już wkrótce.

  Magdalena Narożna - liderka i wokalistka zespołu Piękni i Młodzi - pojawi się w serialu "Policjantki i policjanci, co z pewnością zaskoczyło fanów jej muzyki i zespołu. Jednakże, jak twierdzi sama artystka, rola w serialu to tylko krótkotrwałe doświadczenie, a jej kariera muzyczna pozostaje wciąż priorytetem.

  Ostatecznie, trzeba podkreślić, że każdy artysta ma prawo do eksperymentowania i szukania nowych wyzwań. Magdalena Narożna udowodniła już wiele razy, że potrafi stawić czoła nowym wyzwaniom, a jej talenty i determinacja nie mają granic. Oczywiście, fani zespołu Piękni i Młodzi będą zawsze cieszyć się z kolejnych hitów i dynamicznych występów na scenie, ale udział Magdaleny Narożnej w serialu to także szansa na zobaczenie jej w zupełnie innej roli, która może być równie imponująca, co jej występy muzyczne.

  Pierwszy odcinek z Magdą Narożna już w środę 5 kwietnia o godzinie 19:00

  Reklama

  PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Czułe Słowa

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Top Girls w letniej ofensywie: Nowe teledyski już w czerwcu!
  2. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ
  3. Gorąca Premiera: Freestyle - "Bawimy się do rana" 2024 podbije Polskę?
  4. GOKA wskakuje na scenę disco polo! Nowy singiel "KOSMOS" już wkrótce podbije listy przebojów
  5. Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters
  6. Burza w sieci?! Marcin Miller broni Skolima przed oskarżeniami! Ostra reakcja lidera Boys na atak na króla latino!
  7. Konkurencja się wścieknie?! Matt Palmer wydał nową wersję HITU Sumptuastic "Będe Twym Aniołem"! Podbije tym listy przebojów?!
  8. Polsat Hit Festiwal 2024 już 24 i 25 maja w Sopocie! Kto wystąpi? Na scenie m.in. Skolim!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie