Reklama
Polecamy


Reklama

Popularny zespół disco polo zmienia branżę? Jeżeli otworzą restaurację to z pewnością tego dania nie zabraknie!

2020-05-21T10:10:00+02:00 Popularny zespół disco polo zmienia branżę? Jeżeli otworzą restaurację to z pewnością tego dania nie zabraknie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/popularny-zespol-disco-polo-zmienia-branze-to-zdjecie-mowi-bardzo-wiele-1589574691.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/mariusz_the_brothers/
Reklama


Ogólna

Mimo tych pozytywnych danych, sygnały o zmianie profesji cały czas do nas dochodzą. Tym razem po zdjęciu opublikowanym przez popularny zespół

Reklama

Od kilku tygodni, co jakiś czas podejrzewamy gwiazdy disco polo o zmianę branży, spowodowaną oczywiście koronawirusem i konsekwencjami jakie ze sobą przyniósł.

Zobacz również: Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?

Na szczęście, póki co wszyscy artyści wytrzymują to, co spadło na nich jak grom z jasnego nieba i nikt nie wyłamał się z roztańczonego świata. Mimo tych pozytywnych danych, sygnały o zmianie profesji cały czas do nas dochodzą. Tym razem po zdjęciu opublikowanym przez zespół The Brothers zrobiło się nam przez chwilę gorąco.

Artyści wrzucili na instastories fotkę, na której zapraszają na tortillę. Dodatkowy wpis o treści „produkcja własna” także nie napawa optymizmem w kontekście dalszej kariery zespołu. Wszystko to jednak tylko niepotrzebny strach, ponieważ tak zdolni i oddani muzyce artyści, nigdy nie opuszczą ukochanego disco polo.

Jedno natomiast jest pewne...wysokie, kulinarne umiejętności najpopularniejszych braci w branży są niepodważalne. Być może artyści otworzą jednak restaurację...potencjał drzemie w nich naprawdę ogromny, a połączenie gotowania z koncertowaniem może uda się pogodzić.

Chcielibyście zjeść potrawę przygotowaną przez The Brothers?

Zobacz również: Przepiękna Artystka disco polo zachwyca w niesamowitej urodzinowej sesji zdjęciowej! Co za nogi!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Świetna nowość od znanej grupy disco polo podbije rynek muzyczny?! Tekst piosenki intryguje fanów!
  2. Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!
  3. Gwiazdor disco polo gościnnie w programie Taniec z Gwiazdami! Artysta zaśpiewa swój wielki hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.