Reklama


Reklama

Popularny zespół disco polo główną atrakcją podczas rodzinnej imprezy! Zobaczcie FILM!

2020-10-10T13:35:00+02:00 Popularny zespół disco polo główną atrakcją podczas rodzinnej imprezy! Zobaczcie FILM! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/popularny-zespol-disco-polo-glowna-atrakcja-podczas-rodzinnej-imprezy-1602077095.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Uroczystości takie jak przyjęcia weselne, to pierwsza na liście impreza, na której wręcz nietaktem byłoby unikanie disco polo

Reklama

Świat disco polo, szturmem wkradł się w nasze życie. Już od początku lat 90-tych do dziś, możemy obserwować jedynie wzrost zainteresowania muzyką rozgrywkową!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!

Mnogość artystów i niezliczona ilość hitów, doskonale potwierdza, że nasze społeczeństwo nie wyobraża sobie już funkcjonowania bez dźwięków ulubionej muzyki tanecznej!

Uroczystości takie jak przyjęcie weselne, to pierwsza na liście impreza, na której wręcz nietaktem byłoby pozbywać się najbardziej znanych w kraju melodii! Na przeciw takim zapotrzebowaniom, wyszedł popularny zespół Playboys!

W sieci ukazał się film promujący ich udział, w staropolskiej biesiadzie weselnej! Doskonale widać tam Kubę Urbańskiego, który idealnie odnajduje się podczas takich swojskich okazji! Zatem jeżeli chcecie sprawić niespodziankę sobie lub swoim gościom, grupa Playboys spełni to marzenie!

Jak wiemy, lider grupy jest jednym z jurorów w programie Disco Band Weselny Show, a jego ogromna charyzma i talent uchwycone na opublikowanym nagraniu, potwierdzają, że ten fotel należał mu się bez dwóch zdań!

A Wy, chcielibyście aby podczas Waszej uroczystości, wystąpiła gwiazda disco polo?

Zobacz również: Dawid Narożny w ogniu krytyki?! Wokalista disco polo wdał się w zażartą dyskusję i ukrócił hejt!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Hit czy przesada?! Gwiazda wrzuciła zdjęcie w przezroczystej sukience. Widać dosłownie wszystko!
  2. Koniec roku będzie należał do zespołu Playboys?! Gwiazdy disco polo mają dla fanów nowość!
  3. Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.