2020-10-10T13:35:00+02:00 Popularny zespół disco polo główną atrakcją podczas rodzinnej imprezy! Zobaczcie FILM! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/popularny-zespol-disco-polo-glowna-atrakcja-podczas-rodzinnej-imprezy-1602077095.jpg

Popularny zespół disco polo główną atrakcją podczas rodzinnej imprezy! Zobaczcie FILM!

Redakcja , 10 Październik 2020  13:35

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Popularny zespół disco polo główną atrakcją podczas rodzinnej imprezy! Zobaczcie FILM!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Uroczystości takie jak przyjęcia weselne, to pierwsza na liście impreza, na której wręcz nietaktem byłoby unikanie disco polo

Reklama

Świat disco polo, szturmem wkradł się w nasze życie. Już od początku lat 90-tych do dziś, możemy obserwować jedynie wzrost zainteresowania muzyką rozgrywkową!

Zobacz również: Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!

Mnogość artystów i niezliczona ilość hitów, doskonale potwierdza, że nasze społeczeństwo nie wyobraża sobie już funkcjonowania bez dźwięków ulubionej muzyki tanecznej!

Uroczystości takie jak przyjęcie weselne, to pierwsza na liście impreza, na której wręcz nietaktem byłoby pozbywać się najbardziej znanych w kraju melodii! Na przeciw takim zapotrzebowaniom, wyszedł popularny zespół Playboys!

W sieci ukazał się film promujący ich udział, w staropolskiej biesiadzie weselnej! Doskonale widać tam Kubę Urbańskiego, który idealnie odnajduje się podczas takich swojskich okazji! Zatem jeżeli chcecie sprawić niespodziankę sobie lub swoim gościom, grupa Playboys spełni to marzenie!

Jak wiemy, lider grupy jest jednym z jurorów w programie Disco Band Weselny Show, a jego ogromna charyzma i talent uchwycone na opublikowanym nagraniu, potwierdzają, że ten fotel należał mu się bez dwóch zdań!

A Wy, chcielibyście aby podczas Waszej uroczystości, wystąpiła gwiazda disco polo?

Zobacz również: Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!
  3. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  4. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
  5. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  6. Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!
  7. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
  8. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami