Reklama


Reklama

Popularny wokalista disco polo stanął w obronie praw kobiet!

2020-04-22T07:40:00+02:00 Popularny wokalista disco polo stanął w obronie praw kobiet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/andre-stanal-w-obronie-praw-kobiet-1587229647.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/andrzej.marcysiak
Reklama


Życie gwiazd

- Oczywiście, że macie racje drogie panie - napisał popularny wokalista disco polo, który stanął w obronie kobiet

Reklama

Projekt Pani Godek jest gorącym tematem tuż po koronawirusie. Obok pomysłu Godek i strajku kobiet nie mógł przejść obojętnie uwielbiany wokalista disco polo, Andre.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

W mediach zrobiło się głośno o projekcie Kai Godek, która żąda całkowitego zakazu aborcji i tym samym odebrania kobietom praw do podejmowania decyzji związanych z ich życiem i bezpośrednio ciałem. Z ust Kai Godek padły bardzo ostre słowa: - Aborcja to pandemia gorsza niż koronawirus. Kobiety nie zostawiły na niej suchej nitki.

Co więcej, mężczyźni również stanęli po stronie pań, które nie zgadzają się na projekt Kai Godek, który będzie zakazywał całkowitej aborcji. Będzie się to tyczyć również przypadku ciąży z gwałtu, czy też ciężko chorego płodu zagrażającego życiu dziecka, lub też kobiety ciężarnej.

Projektu Godek nie popierają także panowie. Wśród nich są wokaliści disco polo, którzy w sposób wirtualny łączą się z kobietami. Do grona zalicza się między innymi Andrzej Marcysiak, który w branży disco polo jest znany pod pseudonimem artystycznym Andre. Wokalista ostatnio wrzucił zdjęcie w wymownej koszulce i napisał:

- Oczywiście, że macie racje drogie panie. Jak widać, panowie potrafią w słusznej sprawie stanąć w obronie praw kobiet. A wy zgadzacie się na projekt Kai Godek, czy również jesteście przeciwni?

Zobacz również: Utwór disco polo sprzed lat w nowej odsłonie! Ten gorący kawałek na nowo rozgrzeje parkiety!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.
  2. Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!
  3. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.