2020-04-22T07:40:00+02:00 Popularny wokalista disco polo stanął w obronie praw kobiet! - Oczywiście, że macie racje drogie panie - napisał popularny wokalista disco polo, który stanął w obronie kobiet https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/andre-stanal-w-obronie-praw-kobiet-1587229647.jpg Disco-Polo.info

Popularny wokalista disco polo stanął w obronie praw kobiet!


- Oczywiście, że macie racje drogie panie - napisał popularny wokalista disco polo, który stanął w obronie kobiet

Autor: Goliat, 22 Kwiecień 2020  07:40
Źródło zdjęć: facebook.com/andrzej.marcysiak
Popularny wokalista disco polo stanął w obronie praw kobiet!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Mocne słowa "Spalę Twoje zdjęcia"! Artyści zaskoczyli fanów disco polo! HIT?!
 2. Emilia Sanecka: Niezwykła Wokalistka Daj To Głośniej! Poznaj bliżej gwiazdę disco polo! Wiek, kariera, życie prywatne!
 3. "Serca Bicie" powraca w nowej, klubowej wersji! DJ Sequence w akcji
Reklama

Projekt Pani Godek jest gorącym tematem tuż po koronawirusie. Obok pomysłu Godek i strajku kobiet nie mógł przejść obojętnie uwielbiany wokalista disco polo, Andre.

Zobacz również: Mr Sebii: Hit "Cipuleńka" szaleje na TikToku! Posłuchajcie jak brzmi na żywo! Co za publiczność! VIDEO

W mediach zrobiło się głośno o projekcie Kai Godek, która żąda całkowitego zakazu aborcji i tym samym odebrania kobietom praw do podejmowania decyzji związanych z ich życiem i bezpośrednio ciałem. Z ust Kai Godek padły bardzo ostre słowa: - Aborcja to pandemia gorsza niż koronawirus. Kobiety nie zostawiły na niej suchej nitki.

Co więcej, mężczyźni również stanęli po stronie pań, które nie zgadzają się na projekt Kai Godek, który będzie zakazywał całkowitej aborcji. Będzie się to tyczyć również przypadku ciąży z gwałtu, czy też ciężko chorego płodu zagrażającego życiu dziecka, lub też kobiety ciężarnej.

Projektu Godek nie popierają także panowie. Wśród nich są wokaliści disco polo, którzy w sposób wirtualny łączą się z kobietami. Do grona zalicza się między innymi Andrzej Marcysiak, który w branży disco polo jest znany pod pseudonimem artystycznym Andre. Wokalista ostatnio wrzucił zdjęcie w wymownej koszulce i napisał:

- Oczywiście, że macie racje drogie panie. Jak widać, panowie potrafią w słusznej sprawie stanąć w obronie praw kobiet. A wy zgadzacie się na projekt Kai Godek, czy również jesteście przeciwni?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 2. Wielka Gala Disco Polo w Kołobrzegu: Zenek Martyniuk, Boys i Milano na jednej scenie!
 3. Przedpremiera: Mirella - "Dzwonisz do mnie"
 4. Disco polo na szczycie popularności?! Top Girls zachwyciły publiczność na "Jagodowych Specjałach" w Dzikowcu | VIDEO
 5. Obowiązkowy utwór na wesele?! Bayera i Justyna Lubas w niesamowitym duecie 'Przysięga' - to najlepszy hit disco polo tego roku?
 6. Pamiętasz przebój "Złota Plaża"?! Kultowy hit zespołu Kolor trafił do sieci w nowej odsłonie!
 7. Letnie Wibracje: SKOON i Matt Palmer podbijają internet hitem pt. "MIRINDA"!
 8. Skolim prowadzi luksusowy styl życia?! Helikopter na koncerty i wyjątkowe BMW w kolorze różu! Jest numerem 1 w Polsce?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie