Reklama
Polecamy


Reklama

Popularny wokalista disco polo stanął w obronie praw kobiet!

2020-04-22T07:40:00+02:00 Popularny wokalista disco polo stanął w obronie praw kobiet! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/andre-stanal-w-obronie-praw-kobiet-1587229647.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/andrzej.marcysiak
Reklama


Życie gwiazd

- Oczywiście, że macie racje drogie panie - napisał popularny wokalista disco polo, który stanął w obronie kobiet

Reklama

Projekt Pani Godek jest gorącym tematem tuż po koronawirusie. Obok pomysłu Godek i strajku kobiet nie mógł przejść obojętnie uwielbiany wokalista disco polo, Andre.

Zobacz również: Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!

W mediach zrobiło się głośno o projekcie Kai Godek, która żąda całkowitego zakazu aborcji i tym samym odebrania kobietom praw do podejmowania decyzji związanych z ich życiem i bezpośrednio ciałem. Z ust Kai Godek padły bardzo ostre słowa: - Aborcja to pandemia gorsza niż koronawirus. Kobiety nie zostawiły na niej suchej nitki.

Co więcej, mężczyźni również stanęli po stronie pań, które nie zgadzają się na projekt Kai Godek, który będzie zakazywał całkowitej aborcji. Będzie się to tyczyć również przypadku ciąży z gwałtu, czy też ciężko chorego płodu zagrażającego życiu dziecka, lub też kobiety ciężarnej.

Projektu Godek nie popierają także panowie. Wśród nich są wokaliści disco polo, którzy w sposób wirtualny łączą się z kobietami. Do grona zalicza się między innymi Andrzej Marcysiak, który w branży disco polo jest znany pod pseudonimem artystycznym Andre. Wokalista ostatnio wrzucił zdjęcie w wymownej koszulce i napisał:

- Oczywiście, że macie racje drogie panie. Jak widać, panowie potrafią w słusznej sprawie stanąć w obronie praw kobiet. A wy zgadzacie się na projekt Kai Godek, czy również jesteście przeciwni?

Zobacz również: Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!
  2. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  3. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.