Reklama


Reklama

Popularny wokalista disco polo przyjął kuriera w samej bieliźnie!

2020-05-27T15:30:00+02:00 Popularny wokalista disco polo przyjął kuriera w samej bieliźnie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazda-disco-polo-wita-kuriera-w-samej-bieliznie-szokujace-wydarzenie-1590009137.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/boryslbd/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista przyjął gońca prawie nagi! Posłaniec musiał być bardzo zdziwiony, kiedy drzwi otworzył mu gwiazdor disco polo, w samej bieliźnie

Reklama

Nasz ukochany świat muzyki disco polo stanął w miejscu z powodu pandemii. Artyści nie mogą grać koncertów, fani nie mogą w nich uczestniczyć.

Zobacz również: Dawid Narożny w nowej odsłonie! Taka postawa może spodobać się internautom!

Na szczęście, idole nie dają za wygraną i wciąż tworzą i wydają dla nas najnowsze hity! Nie tylko kontakt z publicznością został zerwany, utrudnione zostały również zakupy stacjonarne, co zmusiło wykonawców do korzystania z firm kurierskich. Borys LBD znany z hitów takich jak „Jessica”, czy słynnej „Lady in red”, należy do bardziej aktywnych gwiazd na portalach społecznościowych.

Idol odważnie wyraża swoje opinie na różne tematy, a jego wypowiedzi, budzą niemałą kontrowersję w świecie muzyki tanecznej. Wyjątkowy czas, jego również zdał na los kurierskiej pracy. Na swoim instagramowym koncie opublikował komentarz, świeżo po odbiorze paczki od doręczyciela!

Okazuje się, że Borys przyjął gońca prawie nagi! Posłaniec musiał być bardzo zdziwiony, kiedy drzwi otworzył mu gwiazdor disco polo, w samej bieliźnie! Całą sytuację wokalista obrócił w żart! W każdym razie istnieje duża szansa, że kolejnym razem do drzwi gwiazdora zapuka kurier płci żeńskiej.

Tak kuszący Borys może zadziałać na kobiety jak magnes.

Zobacz również: Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w osobistym wyznaniu kierowanym do swojego syna!
  2. Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"
  3. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.