Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-03-28T13:00:00+01:00 Popularny wokalista disco polo przy mównicy w USA! Co się stało?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/gwiazdy-disco-polo-kochaja-ameryke-1585073142.jpg
Reklama

Popularny wokalista disco polo przy mównicy w USA! Co się stało?!

Redakcja , 28 Marzec 2020  13:00
Popularny wokalista disco polo przy mównicy w USA! Co się stało?!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/Zespół-Muzyczny-DEFIS
Reklama

Znany wokalista disco polo zamieścił w sieci zdjęcie nawiązujące do jednej z podróży do USA.

Reklama

Wśród artystów, którzy poza muzyką kochają także podróże, zarówno te małe, jak i duże – Znalazł się przystojny lider i wokalista zespołu Defis, Karol Zawrotniak. 

Zobacz również: Niespotykany widok! Takiej radości w oczach Artysty disco polo jeszcze nie widzieliście!

Formacja Defis na rynku muzycznym jest znana między innymi dzięki piosence „Tak bardzo tego chcę”. Wówczas kawałek okazał się złotym strzałem i tym samym przepustką do wielkiej kariery.

Zespół, na czele którego stoi Karol Zawrotniak, ani na chwilę nie zwolnił tempa. Artyści nie kazali długo czekać na kolejną nowość, którą również skradli serca sporej części fanów. Jednakże bez wątpienia jeszcze lepszą okazała się propozycja pod tytułem „Niespotykany kolor”. Teledysk do tego utworu ma już ponad 78 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Nie można też nie wspomnieć o utworze pt. „Czy Ty weźmiesz ze mną ślub”.

W końcu, która z kobiet będąc na koncercie Defis nie marzyła, aby Karol Zawrotniak choć na chwilę spojrzał właśnie na nią. Z pewnością każda z fanek przynajmniej raz w życiu wyobrażała sobie, że lider formacji śpiewa „Czy Ty weźmiesz ze mną ślub” w momencie, gdy patrzył właśnie w jej kierunku. Karol Zawrotniak zyskał popularność dzięki niezaprzeczalnemu talentowi muzycznemu, ale i niecodziennej urodzie. Wokalista śmiało mógłby próbować swoich sił również z powodzeniem w modelingu

Ostatnio artysta zamieścił na swojej Facebookowej stronie zdjęcie nawiązujące do jednej z podróży do USA. Okazuje się, że wokalista zespołu Defis poza muzyką, kocha również podróżować.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo idzie za ciosem?! MiłyPan szuka kolejnej wielkiej gwiazdy do projektu!

Z pewnością Karolowi także nie jest łatwo usiedzieć w domu, ale na szczęście mamy możliwość wrócić do wspomnień uwiecznionych na zdjęciach, z nadzieją patrzeć na przyszłość i czekać, aż ponownie będziemy mogli udać się w podróż. Wiecie już, gdzie chcielibyście polecieć, jak wszystko wróci do normy?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!
  2. Popularna wokalistka disco polo pokazała swoją mamę! Wyglądają jak siostry!
  3. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  4. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej