Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-02-21T07:30:00+01:00 Popularny wokalista disco polo oświadczył się ukochanej! Zamiast pierścionka dał jej gałązkę z drzewa! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/oswiadczyny-w-niekonwencjonalnym-stylu-eratox-dede-negra-1581519491.jpg
Reklama

Popularny wokalista disco polo oświadczył się ukochanej! Zamiast pierścionka dał jej gałązkę z drzewa!

Redakcja , 21 Luty 2020  07:30
Popularny wokalista disco polo oświadczył się ukochanej! Zamiast pierścionka dał jej gałązkę z drzewa!
Źródło zdjęć: instagram.com/przemekeratox
Reklama

Zaręczyny bez pierścionka? To możliwe! Uwielbiany wokalista disco polo wręczył ukochanej gałązkę z drzewa

Reklama

Przemek z zespołu Eratox pokazał swój poza sceniczny romantyzm. Na taki pomysł nie byłby w stanie wpaść mężczyzna, któremu brakuje wyobraźni ze szczyptą romantyzmu.

Zobacz również: Upojne ujęcie wokalistki disco polo trafiło do sieci! Piersi „rozrywają” czerwony stanik ślicznej gwiazdy!

Lider i wokalista zespołu Eratox w branży disco polo jest znany z takich kawałków, jak „Będę czekał na Ciebie” , „Bo tylko Ty” , czy też „Anka barmanka” i „Dziewczyna ze zdjęcia”. W twórczości Przemka można dostrzec, że jest on niebywałym romantykiem. W dzisiejszych czasach jest to rzadkość.

Okazało się, że artysta jest romantyczny nie tylko w piosenkach i na scenie, ale również w życiu prywatnym. Jak udało nam się ustalić, Przemek Budka z zespołu Eratox zebrał się w sobie na odważną decyzję, która będzie miała wpływ na całe życie wokalisty.

Artysta wybrał się na wieczorny spacer ze swoją dziewczyną Darią, żeby z nią bardzo poważnie porozmawiać. Rozmowa przerodziła się w oświadczyny.

Przemek zdecydował się na niekonwencjonalne oświadczyny. Zerwał gałązkę z pobliskiego drzewa, po czym założył ją Darii na palec i zapytał, czy zgodzi się zostać jego żoną. Fantazja i wyobraźnia artysty z zespołu Eratox nie zna granic. Ukochana oczywiście zgodziła się.

Za niecałe pół roku, Daria i Przemek wezmą ślub.

Zobacz również: Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej rzuca fanów disco polo na kolana! Co za pupa!
  2. Wokalistka disco polo stanęła na głowie! Fanom odebrało mowę!
  3. Nowość popularnego gwiazdora disco polo, z klubową manierą. Fanom ta propozycja się spodoba!
  4. Momentami robi się gorąco! Wokalistka disco polo w wyjątkowym, premierowym wydaniu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej