Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-18T15:30:00+01:00 Popularny wokalista disco polo miał groźny wypadek! Kierowca nie zatrzymał się na czerwonym świetle! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/popularny-wokalista-disco-polo-mial-grozny-wypadek-kierowca-nie-zatrzymal-sie-na-czerwonym-swietle-1576670437.jpg
Reklama

Popularny wokalista disco polo miał groźny wypadek! Kierowca nie zatrzymał się na czerwonym świetle!

Redakcja , 18 Grudzień 2019  15:30
Popularny wokalista disco polo miał groźny wypadek! Kierowca nie zatrzymał się na czerwonym świetle!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Znany wokalista muzyki disco polo stał się ofiarą wypadku, przez nieostrożność kierowcy, który nie zatrzymał się na czerwonym świetle

Reklama

Przedświąteczna gorączka, pośpiech i lekkomyślność kierowców daje się we znaki. Wystarczy chwila nieuwagi, żeby doszło do tragedii. Na szczęście Maciej Smoliński, który stał się ofiarą w całym zaistniałym zdarzeniu, nie trafił do szpitala.

Zobacz również: Szokujące odkrycie Artystki disco polo! Ktoś bezkarnie używa nazwy jej zespołu?

Zimowe miesiące są szczególnie niebezpiecznie dla uczestników ruchu drogowego. W listopadzie jest wzmożony ruch przez Wszystkich Świętych, a w grudniu wiadomo – zakupowy szał przed Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem. Niektórzy w tym pędzie zapominają o zdrowym rozsądku, co często kończy się nieprzyjemnościami, a co gorsza – wypadkami. Taka sytuacja dotknęła uwielbianego artystę disco polo.

Maciej Smoliński stał się ofiarą wypadku, przez nieostrożność kierowcy, który nie rozróżniał kolorów, lub nie wiedział, że czerwone oznacza stop:

- Jeśli jestem „kartonem” to Hanka Mostowiak jest daltonistką Nawet na czerwonym świetle możesz stać się celem. Miejcie oczy dookoła głowy szczególnie przed Świętami Dziś stałem się celem kierowcy, który postanowił nie zatrzymać się na czerwonym świetle jak inni kierowcy. Efekt po wypadku: uderzenie głową w kierownice, obita twarz i rozwalone auta. Ps. wracam do formy - napisał wokalista w mediach społecznościowych

Na szczęście Maciej nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale trauma jaką przeżył, pozostanie w nim do końca życia. Niech to będzie przestroga dla wszystkich kierowców. Śpieszcie się powoli, bo na drodze odpowiadacie nie tylko za swoje życie, ale i innych uczestników ruchu.

Zobacz również: Marcin Miller BOYS w doskonałej formie?! Uwielbiany gwiazdor disco polo wciąż na topie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Bardzo gorące zdjecia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda zachwyca swoimi długimi nogami
  2. Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!
  3. To już oficjalnie! Popularna gwiazda disco polo rozstaje się z fanami! Zakończyła ważny etap życia!
  4. Marcin Miller (Boys) jako Lucyfer w polskiej adaptacji?! Właśnie zakończono zdjęcia!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej