2020-05-17T10:30:00+02:00 Popularny gwiazdor niczym Elvis Presley podbija disco polo! To nowy król tej muzyki?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/gwiazdor-disco-polo-w-swoim-stylu-nowosc-podbija-internet-1589475379.jpg

Popularny gwiazdor niczym Elvis Presley podbija disco polo! To nowy król tej muzyki?!

Redakcja , 17 Maj 2020  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Popularny gwiazdor niczym Elvis Presley podbija disco polo! To nowy król tej muzyki?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Taneczne brzmienie i odpowiedni rytm sprawiają, że artysta swoją wizją przenosi nas w czasie wstecz, ale jakość z jaką to czyni, wybiega zdecydowanie

Reklama

Różne gwiazdy disco polo mimo, że uprawiają ten sam gatunek, to tworzą w nim swój indywidualny styl, który jest nie do podrobienia i za który pokochały ich miliony fanów.

Zobacz również: Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!

Do grupy artystów jedynych w swoim rodzaju z pewnością można zaliczyć Andre. Jego przeboje są bardzo charakterystyczne. Taneczne brzmienie i odpowiedni rytm sprawiają, że artysta swoją wizją przenosi nas w czasie wstecz, ale jakość z jaką to czyni, wybiega zdecydowanie w przyszłość.

Tym razem nie było inaczej. Gwiazdor opublikował nowość, która na pewno przypadnie do gustu fanom wielkiego twórcy. Piosenka pt. „Sam na sam” to doskonała kontynuacja niesamowitej ścieżki muzycznej, jaką od początku swojej kariery prowadzi nas Andre. Utwór jest niesamowicie taneczny i rytmiczny, a kwintesencją tych cech jest solo instrumentalne z saksofonem na czele.

W projekcie zaskakujące jest jeszcze jedno zdarzenie...teledysk, w którym pojawił się autor piosenki, przebrany za Elvisa Presleya, który bądź co bądź pojawia się także w tekście tej melodyjnej produkcji. Jesteśmy zachwyceni tą premierą i polecamy ją każdemu, kto pragnie usłyszeć świetny, pozytywny kawałek, dopełniony niezwykle przyjemnym obrazkiem.

Zobacz również: Edyta Folwarska zdradza sekret atrakcyjnego wyglądu. Internauci nie mogą się napatrzeć na gwiazdę disco polo!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!
  3. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
  4. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
  5. 'Boska' produkcja od Ben Vito podbija sieć! Czy to nowy hit disco polo tej jesieni?!
  6. Magdalena Narożna wygląda jak anioł! Królowa disco polo zachwyciła wszystkich!
  7. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
  8. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami