Reklama
Polecamy


Reklama

Popularny gwiazdor niczym Elvis Presley podbija disco polo! To nowy król tej muzyki?!

2020-05-17T10:30:00+02:00 Popularny gwiazdor niczym Elvis Presley podbija disco polo! To nowy król tej muzyki?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/gwiazdor-disco-polo-w-swoim-stylu-nowosc-podbija-internet-1589475379.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Taneczne brzmienie i odpowiedni rytm sprawiają, że artysta swoją wizją przenosi nas w czasie wstecz, ale jakość z jaką to czyni, wybiega zdecydowanie

Reklama

Różne gwiazdy disco polo mimo, że uprawiają ten sam gatunek, to tworzą w nim swój indywidualny styl, który jest nie do podrobienia i za który pokochały ich miliony fanów.

Zobacz również: Fani nie mogą oderwać wzroku! Artystka disco polo promienieje!

Do grupy artystów jedynych w swoim rodzaju z pewnością można zaliczyć Andre. Jego przeboje są bardzo charakterystyczne. Taneczne brzmienie i odpowiedni rytm sprawiają, że artysta swoją wizją przenosi nas w czasie wstecz, ale jakość z jaką to czyni, wybiega zdecydowanie w przyszłość.

Tym razem nie było inaczej. Gwiazdor opublikował nowość, która na pewno przypadnie do gustu fanom wielkiego twórcy. Piosenka pt. „Sam na sam” to doskonała kontynuacja niesamowitej ścieżki muzycznej, jaką od początku swojej kariery prowadzi nas Andre. Utwór jest niesamowicie taneczny i rytmiczny, a kwintesencją tych cech jest solo instrumentalne z saksofonem na czele.

W projekcie zaskakujące jest jeszcze jedno zdarzenie...teledysk, w którym pojawił się autor piosenki, przebrany za Elvisa Presleya, który bądź co bądź pojawia się także w tekście tej melodyjnej produkcji. Jesteśmy zachwyceni tą premierą i polecamy ją każdemu, kto pragnie usłyszeć świetny, pozytywny kawałek, dopełniony niezwykle przyjemnym obrazkiem.

Zobacz również: Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!
  2. Jej profil jest jednym z najgorętszych w sieci! Wokalistka disco polo zachwyca swoją kobiecością!
  3. Przepiękna Angelika z Top Girls w gorących zdjęciach! Ta sesja zdjęciowa przejdzie do historii!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.