Reklama


Reklama

Popularny gwiazdor disco polo tonie w złocie i platynie! Fani docenili jego twórczość!

2020-09-29T18:22:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo tonie w złocie i platynie! Fani docenili jego twórczość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/popularny-gwiazdor-disco-polo-tonie-w-zlocie-i-platynie-1600964097.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/zespolextazy_music/
Reklama


Życie gwiazd

Ciężka praca artystów disco polo, jest zawsze odpowiednio doceniona. Nie inaczej było w tym przypadku

Reklama

Gwiazdy disco polo, z roku na rok stają na głowie, by zapewnić odbiorcom jak najwięcej produkcji wysokiej jakości i dostarczyć dużej ilości rozrywki.

Zobacz również: Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!

Ciężka praca artystów, jest odpowiednio doceniona przez tłumy na koncertach, które dopingują i skrupulatnie odśpiewują piosenki wers po wersie. Nie jest to jedyna forma gratyfikacji dla twórcy. W dorobku wykonawców istnieją trofea, o których marzą wszyscy, a które otrzymują tylko niezwykle zasłużeni!

Mowa oczywiście o stosowanym na całym świecie, systemie nagradzania artystów płytami, w trzech ekskluzywnych kolorach: złotym, platynowym i oczywiście diamentowym. Tego wyjątkowego zaszczytu dostąpił Kamil Chludziński - lider grupy Extazy! Na jego profilu pojawiło się zdjęcie, na którym znany muzyk dumnie dzierży w rękach swoje cenne zdobycze!

Złoto otrzymał utwór pt. „Zabujany”, platyną okrył się kawałek pt. „W oczach niebo”, a popularny hit pt. „Noc taka czarna” przybrał potrójną platynę!

Serdecznie gratulujemy artyście tak wyjątkowych osiągnięć i jak zwykle trzymamy kciuki, by zasłużone wyróżnienia, trafiały w ręce uwielbianego przez wszystkich Kamila.

Zobacz również: Zakochana Magda Narożna w upojnym pocałunku! Było bardzo gorąco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Skoczna nowość disco polo od grupy LaMaro! Czy utwór stanie się hitem jesieni?
  2. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.