2021-10-13T18:11:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie! https://disco-polo.info/uploads/news/ogromny-sukces-zespolu-discoboys-gwiazdorzy-disco-polo-bezlitosnie-znokautowali-konkurencje-a-to-wszystko-dzieki-kobieciejpg.jpg

Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!

Redakcja , 13 Październik 2021  18:11

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Jeśli ta tendencja się utrzyma, to już niedługo popularny wokalista może okazać się nowym królem disco polo

Reklama

Kamil Kossakowski to prawdziwy cudotwórca. Wokalista disco polo czego się nie dotknie, to błyskawicznie zamienia w złoto!

Zobacz również: Popularny zespół Basta wraca do gry! Gwiazdorzy disco polo zdradzili plany na przyszłość!

Każdy artysta disco polo marzy o wielkiej popularności swoich utworów. I chociaż sława jest rzeczą przyjemną, to jednak nie ma nic piękniejszego niż widok okrągłej sumy na koncie!

Kamil Kossakowski – Discoboys to uwielbiany wokalista disco polo, którego hity zna na pamięć cała Polska! Kawałki takie jak: “Złapię za rękę”, “Złote karoce”, czy “Jeśli tylko byś chciała” przyniosły artyście ogromną popularność w sieci!

Reklama

Kamil Kossakowski ma niezwykły talent do tworzenia piosenek lekkich, łatwych i przyjemnych, które w szybkim tempie podbijają serca słuchaczy. Artysta disco polo czego się nie dotknie, to błyskawicznie zamienia w złoto. To niezwykła umiejętność, która nie przydarza się każdemu!

Kamil Kossakowski kolejny raz może otwierać szampana! Gwiazdor zespołu Discoboys zaledwie dwa tygodnie temu umieścił w sieci swój premierowy teledysk, który powstał do utworu “Brunetki”. Przebojowa kompozycja disco polo z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność na YouTube. Nowy utwór na popularnym portalu zanotował już ponad milion wyświetleń, a licznik ani myśli się zatrzymać!

Reklama

Ogromny sukces piosenki “Brunetki” przyniósł artyście siódme miejsce na karcie na czasie w kategorii muzyka! Jeśli ta tendencja się utrzyma, to już niedługo Kamil Kossakowski może okazać się nowym królem disco polo!

Zobacz również: Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: DiscoBoys - Brunetki
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!
  3. Znany aktor Tomasz Ciachorowski nowym gwiazdorem disco polo?! Jego brawurowe wykonanie znanego hitu zachwyciło całą Polskę!
  4. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  5. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  6. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  7. Artyści disco polo podbijają sieć premierą! Nowość "Zakochani na maxa" zbiera pochlebne komentarze!
  8. Znany producent odświeżył stary przebój Marcina Millera BOYS! Tylko nieliczni znają tę piosenkę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami