Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-01T19:11:00+02:00 Popularne gwiazdy disco polo w duecie! Zobaczcie teledysk do nowości pt. Merci! VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/nowosc-disco-polo-juz-podbija-internet-francuski-akcent-w-polskim-utworze-1598909849.jpg
Reklama

Popularne gwiazdy disco polo w duecie! Zobaczcie teledysk do nowości pt. Merci! VIDEO

Redakcja , 01 Wrzesień 2020  19:11
Popularne gwiazdy disco polo w duecie! Zobaczcie teledysk do nowości pt. Merci! VIDEO
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Piosenka jest niezwykle taneczna i doskonale nastraja do szalonej zabawy. Już teraz nie ma wątpliwości, że utwór podbije taneczne parkiety

Reklama

Artyści disco polo nie żałują swoim fanom muzycznych nowości. Bezgraniczna jest miłość słuchaczy do twórców i uczucie to jest oczywiście odwzajemnione.

Zobacz również: Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!

Gwiazdy chcąc pielęgnować niezwykłą więź z wiernymi odbiorcami, ciężko pracują nad muzycznymi produkcjami, by zachować stały kontakt i jedną z dróg komunikowania się z fanami. Dwie formacje - Discoboys oraz Spontan, postanowiły utrzymać melodyjną relację ze słuchaczami. Artyści opublikowali bardzo atrakcyjną i dźwięczną nowość pt. „Merci”. Piosenka jest niezwykle taneczna i doskonale nastraja do szalonej zabawy.

Już teraz nie ma wątpliwości, że utwór podbije taneczne parkiety i zyska uznanie wśród wymagających fanów. Na uwagę zasługuje bardzo przemyślany i energiczny teledysk. Grupa aktorów i tancerzy wypadła doskonale, a sami artyści swoją charyzmą, dołożyli wiele plusów całemu projektowi.

Udało nam się również ustalić kto wpadł na pomysł o stworzeniu tego duetu. Odpowiedź gwiazdorów była zdumiewająca: „Pomysł na duet chyba narodził się w głowach w tym samym momencie, bo jak zaproponował Damian, to ja opowiedziałem, że miałem o to samo spytać”, skwitował lider Discoboys.

Już ta synchronizacja wróży duży sukces produkcji. Gdy dodamy bezsprzeczną, wysoką jakość publikacji, może się okazać, że jesień w tym roku przeżyjemy w rytmie „Merci”.

Tę nowość warto usłyszeć już teraz!

Zobacz również: Artystka disco polo szczera do bólu! Odważne wyznanie pojawiło się na jej Instagramie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcia gwiazdy teledysków disco polo zachwycają?! To jedna z najpiękniejszych kobiet w tej branży?
  2. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  3. Duet Vondrackova i Marcin Miller(Boys) powalił wszystkich widzów na kolana! Gwiazdor disco polo skradł telewizyjne show!
  4. Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej