Reklama
Polecamy


Reklama

Popularne gwiazdy disco polo w duecie! Zobaczcie teledysk do nowości pt. Merci! VIDEO

2020-09-01T19:11:00+02:00 Popularne gwiazdy disco polo w duecie! Zobaczcie teledysk do nowości pt. Merci! VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/nowosc-disco-polo-juz-podbija-internet-francuski-akcent-w-polskim-utworze-1598909849.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Piosenka jest niezwykle taneczna i doskonale nastraja do szalonej zabawy. Już teraz nie ma wątpliwości, że utwór podbije taneczne parkiety

Reklama

Artyści disco polo nie żałują swoim fanom muzycznych nowości. Bezgraniczna jest miłość słuchaczy do twórców i uczucie to jest oczywiście odwzajemnione.

Zobacz również: Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!

Gwiazdy chcąc pielęgnować niezwykłą więź z wiernymi odbiorcami, ciężko pracują nad muzycznymi produkcjami, by zachować stały kontakt i jedną z dróg komunikowania się z fanami. Dwie formacje - Discoboys oraz Spontan, postanowiły utrzymać melodyjną relację ze słuchaczami. Artyści opublikowali bardzo atrakcyjną i dźwięczną nowość pt. „Merci”. Piosenka jest niezwykle taneczna i doskonale nastraja do szalonej zabawy.

Już teraz nie ma wątpliwości, że utwór podbije taneczne parkiety i zyska uznanie wśród wymagających fanów. Na uwagę zasługuje bardzo przemyślany i energiczny teledysk. Grupa aktorów i tancerzy wypadła doskonale, a sami artyści swoją charyzmą, dołożyli wiele plusów całemu projektowi.

Udało nam się również ustalić kto wpadł na pomysł o stworzeniu tego duetu. Odpowiedź gwiazdorów była zdumiewająca: „Pomysł na duet chyba narodził się w głowach w tym samym momencie, bo jak zaproponował Damian, to ja opowiedziałem, że miałem o to samo spytać”, skwitował lider Discoboys.

Już ta synchronizacja wróży duży sukces produkcji. Gdy dodamy bezsprzeczną, wysoką jakość publikacji, może się okazać, że jesień w tym roku przeżyjemy w rytmie „Merci”.

Tę nowość warto usłyszeć już teraz!

Zobacz również: Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  2. Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!
  3. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.