Reklama
Polecamy


Reklama

Popularna wokalistka disco polo w kwarantannie! Walczy o zdrowie!

2020-03-22T15:40:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo w kwarantannie! Walczy o zdrowie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/popularna-wokalistka-disco-polo-w-kwarantannie-walczy-o-zdrowie-1584644183.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/EtnaDISCOPOLO/
Reklama


Życie gwiazd

Sytuacja ta zmusza nas do przewartościowania wielu priorytetów! Uwielbiana wokalistka disco polo w kwarantannie domowej

Reklama

Sytuacja w kraju i na świecie nie napawa optymizmem! To właśnie teraz gdy wszystko budzi się do życia doszło do niewyobrażalnej walki z niewidzialnym wrogiem! Rozprzestrzenianie się koronawirusa zmusiło nas nie tylko do wzmożonych zasad higieny, ale również do kwarantanny. Niektórzy muszą ją odbyć ze względu na zakażenie wirusem, inni z powodu podejrzenia zakażeniem, a inni z własnej woli, dla dobra innych. 

Zobacz również: Miłość w disco polo ma się świetnie! Niezwykle romantyczny utwór trafił do sieci! Czy piosenka podbije listy przebojów?!

W gronie osób będących w kwarantannie domowej jest uwielbiana wokalistka disco polo Etna. Gwiazda dała się poznać swoim fanom z niesztampowych produkcji, które podobnie jak jest stylizacje wzbudzają podziw i zainteresowanie. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Joanna Kaczanowska zdecydowała się poddać dobrowolnej kwarantannie domowej. W tym czasie przypadły akurat urodziny jej męża, a później syna! Etna przyznaje, że nie jest łatwo!

Dziś taki tort podałam synkowi z okazji Jego urodzin  rozmrożonego pączka wypieku mojej Mamy. Od 7 dni odbywamy całą Rodziną dobrowolną #kwarantanna , nie wychodząc nigdzie z domu  jedynie krótki spacer do lasu jest możliwością zaczerpnięcia świeżego powietrza. I dziś miałam obniżenie nastroju, bo nie mam tortu synkowi ( nie jestem taka zdolna w kuchni, jak na scenie), bo podobnie, jak 5 dni wcześniej, na męża urodzinach, tak i dziś na Jego, nie ma gości, z którymi celebrowalibyśmy, jak zawsze, to rodzinne święto  a potem pomyślałam o ludziach, którzy heroicznie trwają w walce z #koronawirus , lekarzach, pielęgniarkach, sanitariuszach, służbach porządkowych i skarciłam siebie.

Pandemia powinna nauczyć nas pokory, której wielokrotnie nam wszystkim brakowało. Sytuacja ta zmusza nas do przewartościowania wielu priorytetów. Nie ma tortu, ale jest zdrowie i życie! I Rodzina! Kuriozalnie wirus dał nam możliwość pomagania innym bez kiwnięcia palcem... bez ruszania się z domu. Chcesz pomóc, nie wychodź nawet z domu !!!  - APELUJE wokalistka disco polo, która w imię zdrowia odmawia sobie przyjemności.

Za tydzień mojej siostry urodziny, lecz planujemy nie wychodzić z domu jak najdłużej, nie spotykać się z nikim, więc i to nas ominie. Wielu walczyło o wolność i życie na polach bitwy do ostatniej kropli krwi. My walczmy o nasze zdrowie i życie w cieple i zaciszu naszego ogniska domowego do ostatniego ziarenka mąki w domu 
A jak Wasza kwarantanna?
- dodała, pytając swoich odbiorców o to, jak Oni radzą sobie w tym czasie! Postawa Etny jest godna pochwały. Wokalistka nie tylko sama poddała się dobrowolnej kwarantannie ale również zachęca do tego swoich fanów. Wy również uważacie, że tacy artyści to skarb?

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  3. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.