2020-03-22T15:40:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo w kwarantannie! Walczy o zdrowie! Sytuacja ta zmusza nas do przewartościowania wielu priorytetów! Uwielbiana wokalistka disco polo w kwarantannie domowej https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/popularna-wokalistka-disco-polo-w-kwarantannie-walczy-o-zdrowie-1584644183.jpg Disco-Polo.info

Popularna wokalistka disco polo w kwarantannie! Walczy o zdrowie!


Sytuacja ta zmusza nas do przewartościowania wielu priorytetów! Uwielbiana wokalistka disco polo w kwarantannie domowej

Autor: Goliat, 22 Marzec 2020  15:40
Źródło zdjęć: materiały prasowe facebook.com/EtnaDISCOPOLO/
Popularna wokalistka disco polo w kwarantannie! Walczy o zdrowie!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wakacjonalia - Jeżowe 2024! Kto wystąpi?
 2. Nowy Hit na Lato: Eros z Piosenką "Miss tej sali"!
 3. Szpilki podbijają rynek muzyczny w Polsce! Gwiazdy disco polo zachwycają zmysłowością i energią!
Reklama

Sytuacja w kraju i na świecie nie napawa optymizmem! To właśnie teraz gdy wszystko budzi się do życia doszło do niewyobrażalnej walki z niewidzialnym wrogiem! Rozprzestrzenianie się koronawirusa zmusiło nas nie tylko do wzmożonych zasad higieny, ale również do kwarantanny. Niektórzy muszą ją odbyć ze względu na zakażenie wirusem, inni z powodu podejrzenia zakażeniem, a inni z własnej woli, dla dobra innych. 

Zobacz również: Marcin Miller skrywa tajemnice?! Życie prywatne i zawodowe lidera zespołu Boys.

W gronie osób będących w kwarantannie domowej jest uwielbiana wokalistka disco polo Etna. Gwiazda dała się poznać swoim fanom z niesztampowych produkcji, które podobnie jak jest stylizacje wzbudzają podziw i zainteresowanie. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Joanna Kaczanowska zdecydowała się poddać dobrowolnej kwarantannie domowej. W tym czasie przypadły akurat urodziny jej męża, a później syna! Etna przyznaje, że nie jest łatwo!

Dziś taki tort podałam synkowi z okazji Jego urodzin  rozmrożonego pączka wypieku mojej Mamy. Od 7 dni odbywamy całą Rodziną dobrowolną #kwarantanna , nie wychodząc nigdzie z domu  jedynie krótki spacer do lasu jest możliwością zaczerpnięcia świeżego powietrza. I dziś miałam obniżenie nastroju, bo nie mam tortu synkowi ( nie jestem taka zdolna w kuchni, jak na scenie), bo podobnie, jak 5 dni wcześniej, na męża urodzinach, tak i dziś na Jego, nie ma gości, z którymi celebrowalibyśmy, jak zawsze, to rodzinne święto  a potem pomyślałam o ludziach, którzy heroicznie trwają w walce z #koronawirus , lekarzach, pielęgniarkach, sanitariuszach, służbach porządkowych i skarciłam siebie.

Pandemia powinna nauczyć nas pokory, której wielokrotnie nam wszystkim brakowało. Sytuacja ta zmusza nas do przewartościowania wielu priorytetów. Nie ma tortu, ale jest zdrowie i życie! I Rodzina! Kuriozalnie wirus dał nam możliwość pomagania innym bez kiwnięcia palcem... bez ruszania się z domu. Chcesz pomóc, nie wychodź nawet z domu !!!  - APELUJE wokalistka disco polo, która w imię zdrowia odmawia sobie przyjemności.

Za tydzień mojej siostry urodziny, lecz planujemy nie wychodzić z domu jak najdłużej, nie spotykać się z nikim, więc i to nas ominie. Wielu walczyło o wolność i życie na polach bitwy do ostatniej kropli krwi. My walczmy o nasze zdrowie i życie w cieple i zaciszu naszego ogniska domowego do ostatniego ziarenka mąki w domu 
A jak Wasza kwarantanna?
- dodała, pytając swoich odbiorców o to, jak Oni radzą sobie w tym czasie! Postawa Etny jest godna pochwały. Wokalistka nie tylko sama poddała się dobrowolnej kwarantannie ale również zachęca do tego swoich fanów. Wy również uważacie, że tacy artyści to skarb?

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Premiera: Diadem powraca z nowym hitem - "Wodospad"!
 2. Avangarde zachwyca nowością "Ja wierzę w miłość" – Romantyczna podróż w rytmach latino skradnie serca Polaków?!
 3. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 4. Nowe alter-ego wokalistki disco polo?! Justyna „Dżasta” Góral zaskakuje premierową piosenką!
 5. Roxaok powraca z hitem lata! "Dzień Kota" rozgrzeje każdą imprezę – musisz to zobaczyć!
 6. Mega premiera: Karolina Dziubińska - Juan De Marco! Najlepszy debiut w disco w tym roku?
 7. Zenon Martyniuk i Łobuzy w duecie! Gwiazdy disco polo zaśpiewały znany HIT. Jak wyszło?! VIDEO podbija już sieć
 8. Letnia premiera: Remizion - Płoną Serca podbija scenę disco polo!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie