2020-11-01T17:13:00+01:00 Popularna wokalistka disco polo dostała wyrok śmierci. Zdiagnozowano u niej raka płuc! Informacja ta wstrząsnęła światem popularnej wokalistki disco polo! U gwiazdy zdiagnozowano raka płuc https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/artystka-disco-polo-we-wstrzasajacym-wyznaniu-dostalam-od-lekarki-wyrok-to-zmienilo-jej-podejscie-do-aborcji-1604238795.jpg

Popularna wokalistka disco polo dostała wyrok śmierci. Zdiagnozowano u niej raka płuc!

Autor: Adam Begier , 01 Listopad 2020  17:13
Popularna wokalistka disco polo dostała wyrok śmierci. Zdiagnozowano u niej raka płuc!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama

Informacja ta wstrząsnęła światem popularnej wokalistki disco polo! U gwiazdy zdiagnozowano raka płuc

Reklama

Życie gwiazd disco polo, to czasami typowy roller coaster - pędzi z zawrotną prędkością, powodując wachlarz pełen emocji. Barwna kariera, koncerty, uwielbienie fanów i spotkania w towarzyskich śmietankach branżowych, to zjawiska z jakimi na co dzień spotykają się twórcy.

Artystom niestety towarzyszą także mniej przyjemne aspekty. Najciemniejszy cień na swobodną egzystencję pada, kiedy coś nie tak jest z kondycją fizyczną. Gdy szwankuje zdrowie, wszystkie poboczne troski i spory, wędrują na boczny tor, a na piedestale zmartwień, pozostaje właśnie pełnia sprawności. 

Sensacyjne wyznanie w tej kwestii , pojawiło się na profilu znanej wokalistki disco polo. Elwira Mejk, po 4 latach milczenia, zdecydowała, by zapoznać opinię publiczną z historią, która niejako ukierunkowała jej myślenie w pewnych punktach widzenia. Gwiazda przyznała, że 4 lata temu, dotarła do niej wstrząsająca informacja. Artystka, leżąc na oddziale pulmonologicznych, dowiedziała się, że na 99% ma raka płuc. Informacja zatrzęsła światem piosenkarki.

Przekaz zabrzmiał niemal jak wyrok, który ma bardzo krótkie odroczenie i który nawet nie jest w zawieszeniu. Według Elwiry, droga do ozdrowienia pozostała tylko jedna - modlitwa. Gorliwe wołanie o pomoc do Boga, za pośrednictwem Matki Bożej Fatimskiej, to szansa jaką zobaczyła dla siebie wokalistka.

CUD URATOWAŁ WOKALISTKĘ DISCO POLO?!

Tylko cud mógł utrzymać ją przy życiu, dlatego gwiazda poleciała do Fatimy, by tam prosić o jego urzeczywistnienie. Sama Elwira tak opisuje tamte wydarzenia:

„4 lata temu leżąc na pulmonologicznym, szpitalnym oddziale, dostalam od lekarki wyrok - na 99% rak płuc. Została mi modlitwa i wiara w cud. Poleciałam do Fatimy, prosząc Boga, przez wstawiennictwo Batki Bożej Fatimskiej, o dar zdrowia dla mnie. Jak widzicie, żyję, a od mojego leczenia minęły 4 lata...”

Ta historia odcisnęła piętno na artystce oraz na jej podejściu do kwestii życia. Dzisiaj nauczona tamtym doświadczeniem, oburącz opowiada się za życiem, sprzeciwiając się tym samym aborcji.

Przeczytajcie cały post Elwiry i napiszcie co Wy o tym sądzicie.

 


Polecamy
BLONDI - TANIE GIERKI

Matt Palmer - Różowe VersacePrzeczytaj również:
  1. Andre zagrał koncert w Kobylnicy! Zobaczcie co tam się działo!
  2. Angelika Żmijewska z Topky odkrywa kulisy pracy licencjackiej - Marketing muzyczny na przykładzie Top Girls
  3. Ustrońska Gala Disco Polo już dziś 23 września!
  4. Roztańczona Łotwa przywita Polskie Gwiazdy! Kto wystąpi?! Lista gwiazd!
  5. Mr Sebii rozgrzał serca fanów na Disco Mazovia 2023 w Mościbrodach! Zobaczcie nagranie!
  6. Elwira Mejk: Od światła reflektorów disco polo do bajkowego świata Disneya
  7. Top Girls i Playboys - Niezwykły Duet, który Oczarował Fanów! Zobaczcie nagranie!
  8. Skolim: "Nie Dzwoń Do Mnie Mała" w Genialnej Przeróbce od Dance 2 Disco!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

Ostatnio dodane
Twórz portal razem z nami
O portalu Disco-Polo.info

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adam Begier
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA