2019-08-19T20:50:00+02:00 Popularna gwiazda disco polo ofiarą ataków! "Odwal się od mojego konta" - ostrzega Edyta Folwarsk https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/odwal-sie-mojego-konta-wkurzona-prezenterka-disco-polo-apeluje-1566231092.jpg

Popularna gwiazda disco polo ofiarą ataków! "Odwal się od mojego konta" - ostrzega Edyta Folwarska!

Redakcja , 19 Sierpień 2019  20:50
Popularna gwiazda disco polo ofiarą ataków! "Odwal się od mojego konta" - ostrzega Edyta Folwarska!
Źródło zdjęć: instagram.com/edyta.folwarska

Kolejna gwiazda show biznesu perfidnie zaatakowana!Tym razem ofiarą stała się popularna prezenterka- Edyta Folwarska. Gwiazda disco polo jest wściekła


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Osoby rozpoznawalne często są narażone na wykorzystywanie swojego wizerunku, czy podszywanie się w mediach społecznościowych przez osoby postronne. Również gwiazdy disco polo od czasu do czasu borykają się z takimi problemami. W poniedziałek (19 sierpnia) w tej sprawie wypowiedziała się lubiana prezenterka Polo Tv - Edyta Folwarska.

Zobacz również: Znani producenci odświeżyli NOWOŚĆ zespołu Mig! Klubowa wersja podbije wszystkie taneczne parkiety?!

Popularna "Edzia" zaapelowała do osoby, która od tygodnia próbuje włamać się na jej konto w mediach społecznościowych. Wzburzona Edyta oznajmiła, że nie ma szans, aby ustalić jej hasło do konta na FaceBook'u.

Ponadto prezenterka disco polo została dodatkowo zweryfikowana przez portal, aby nie było sytuacji, że straci dostęp do konta. 

Niestety to nie pierwszy i z pewnością nie ostatni problem z próbą włamania się na konto popularnych osób. W ostatnim czasie konto m.in. Ewy Farny zostało całkowicie przejęte przez jakiegoś użytkownika, który postanowił publikować posty w imieniu Ewy.

Podobne problemy miał również Marcin Miller wokalista legendarnej grupy Boys znanej m.in. z hitu "Jesteś Szalona" oraz Justyna Lubas wokalistka podbijającej rynek muzyczny grupy Top Girls.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!

Mamy nadzieję, że natrętny użytkownik internetu odpuści sobie zabawę z włamaniem na konto Edyty Folwarskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Łączenie pracy z macierzyństwem jest naprawdę trudne ???? dobra logistyka to podstawa... Dziś w ciągu 4h bez Tadeusza zdążyłam: zawieść i odebrać psa od fryzjera, spędzić godzinę u dentysty i uwaga klepnąć dwa nowe projekty ????❤️ w takiej scenerii jaką mamy na @zlota44 wszystko łatwiej przychodzi. Jeden projekt to spełnienie moich marzeń z dzieciństwa (ale o tym za kilka tygodni) a drugi to „Wesele z disco polo” ???? więcej szczegółów niebawem. Dwa pytania: jak wam idzie godzenie macierzyństwa? Co myślicie o zespołach disco polo na weselach? #mama #pracuajcamama #tadeusz #dziecko #synek #syn #macierzynstwo #trudnasprawa #mamawpracy #niezalezna #spelniasie #marzenie #cyc #butla #pracujacamama #to #szczesliwamama #pieluchy #niemowle #samadajerade #singlemumpower ????????✌????#piesel #pies #

Post udostępniony przez Edyta Folwarska (@edyta.folwarska)

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  2. Siostry z wyboru?! Piękne wokalistki z zespołu disco polo Szpilki szczerze o relacjach!
  3. Młodzi artyści ruszają na podbój sceny disco polo! Ich premiera okaże się wielkim hitem wszystkich dyskotek?!
  4. Znani gwiazdorzy disco polo zmienili styl?! Zobaczcie jako pierwsi premierę pt. 'Powołanie'! Ta NOWOŚĆ przebije hit 200 po mieście?!
  5. Uwielbiana formacja disco polo - Daj to Głośniej odkrywa karty! Artyści zaskoczyli fanów nowością!
  6. Hitowy utwór disco polo doczekał się nowej wersji! Klubowa odsłona przeboju 'Jeszcze raz' ma szansę przebić oryginał?!
  7. Popularna wokalistka disco polo w towarzystwie światowej gwiazdy muzyki! Zdjęcie Elwiry Mejk i Drupiego obiegło już sieć!
  8. Gwiazda 'Rolnik szuka żony' zauroczona Zenkiem Martyniukiem '..uwielbiam go' – do sieci trafiło wymowne zdjęcie.

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami