Reklama


Reklama

Ponętna gwiazda disco polo hucznie obeszła swoje urodziny! Jej seksowna stylizacja powala!

2020-07-27T20:19:00+02:00 Ponętna gwiazda disco polo hucznie obeszła swoje urodziny! Jej seksowna stylizacja powala! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/ponetna-gwiazda-disco-polo-hucznie-obeszla-swoje-urodziny-jej-stylizacja-powala-1595421129.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/mikaaylaa95/
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda wyglądała fenomenalnie! Jej seksowna sukienka obłędnie eksponowała szczupłe ciało i długie nogi!

Reklama

Gwiazdy disco polo lubią w szczególny sposób obchodzić ważne dla siebie momenty w życiu. Na profilach internetowych artystów, możemy obserwować w jaki sposób sławy upamiętniają wyjątkowe chwile.

Zobacz również: Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!

Nie brakuje im w tej kwestii pomysłowości i polotu! Jedna z wokalistek, ujawniła zdjęcia z hucznej imprezy! Monika Szulborska znana w branży pod pseudonimem Mikalya opublikowała fotki z zorganizowanego z okazji jej dwudziestych piątych urodzin przyjęcia! Idolka wraz z grupą znajomych postanowiła uczcić ćwierć wieku w klubie!

Gwiazda wyglądała fenomenalnie! Jej seksowna sukienka obłędnie eksponowała szczupłe ciało i długie nogi! Artystka podczas dyskoteki dmuchała również świeczki na specjalnie przygotowanym dla niej torcie! Wokalistka razem z przyjaciółmi przetańczyła całą noc i nie ma wątpliwości, że bawiła się świetnie!

Obszerna fotorelacja z imprezy to świetny dowód na to, że taki sposób świętowania to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie imprezy urodzinowej!

Zobacz również: Uczta dla oczu! Przepiękna artystka znana z disco polo kusi w staniku i rozpiętej koszuli!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!
  2. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  3. Nowa produkcja gwiazdy disco polo robi niesamowitą furorę! Aż iskry lecą!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.