Reklama


Reklama

Ponętna blondynka i gorąca premiera disco polo! Zobaczcie nowość pt. "Śniadanie"!

2019-05-28T11:15:00+02:00 Ponętna blondynka i gorąca premiera disco polo! Zobaczcie nowość pt. "Śniadanie"! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/ponetna-blondynka-i-goraca-premiera-disco-polo-zobaczcie-nowosc-pt-sniadanie-1558901719.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nowa propozycja podbije rynek disco polo?!

Reklama

Polscy artyści disco polo stworzyli nową perełkę! Być może już niebawem ich najnowsza propozycja zacznie podbijać klubowe parkiety oraz branżę disco polo!

Zobacz również: Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!

Panowie z formacji Gentelman’s Krzysztof oraz Michał, słyną z tego, iż bardzo chętnie udzielają się na scenach klubowych. Twierdzą, że ich koncerty mogą stać się główną atrakcją podczas imprezowej nocy- i słusznie!

Michał i Krzysztof bez wątpienia są przykładem jednych z bardziej otwartych artystów na publiczność, którzy uwielbiają mieć bliski kontakt z fanami. Cenią sobie interakcje podczas koncertów, a ich fani po prostu to kochają. Wokaliści mają na sępim koncie kilka perełek, które są dobrze znane miłośnikom disco polo.

Jedną z nich jest tytułowa dama „Bo to jest ona”, a także „Raz aniołek raz diablica” i oczywiście jak na grupę Gentelman’s przystało, nie mogłoby zabraknąć w ich repertuarze tytułowego Dżentelmena, który jest marzeniem niejednej niewiasty. Tym razem panowie postanowili przyjść z zupełnie czymś innym niż dotychczas. Kawałek zatytułowany „Śniadanie” ma szanse podbić rynek muzyczny disco polo. Zwłaszcza w oczach pięknych pań. W końcu, która nie chciałaby dostawać śniadanka do łóżka?

Zobacz również: Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!

Jak myślicie, piosenka od grupy Gentelman’s podbije listy radiowych przebojów?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!
  2. Gwiazdor disco polo pomógł seniorom i przygotował dla nich specjalny prezent!
  3. Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.