2023-07-29T07:30:00+02:00 Polskie Biesiady w Tomaszowie Mazowieckim już dziś 29 lipca w TV! Kto wystąpi? Polskie Biesiady 2023 - Niezapomniany koncert w Tomaszowie Mazowieckim z udziałem znanych gwiazd. Tradycyjne biesiadne przeboje na TVP2 29.07.2023 https://disco-polo.info/uploads/news/polskie-biesiady-w-tomaszowie-mazowieckim-juz-29-lipca-w-tv-kto-wystapijpg.jpg Disco-Polo.info

Polskie Biesiady w Tomaszowie Mazowieckim już dziś 29 lipca w TV! Kto wystąpi?


Polskie Biesiady 2023 - Niezapomniany koncert w Tomaszowie Mazowieckim z udziałem znanych gwiazd. Tradycyjne biesiadne przeboje na TVP2 29.07.2023

Autor: Adam Begier, 29 Lipiec 2023  07:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Polskie Biesiady w Tomaszowie Mazowieckim już dziś 29 lipca w TV! Kto wystąpi?
Wybrane dla Ciebie:
 1. Łukasz Zdyb, sołtys z Dolnego Śląska gwiazdą disco polo?! Tak podbija serca na TikToku VIDEO
 2. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
 3. Majówka w Pile 2024 – Zobacz Power Play na żywo!

  Polskie Biesiady 2023 to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych tego roku, które Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów na okres letnich wakacji. W ramach tej wyjątkowej serii koncertów, publiczność będzie miała okazję delektować się najpiękniejszymi polskimi utworami biesiadnymi. A kto wystąpi na spektaklu, który będzie nadawany w sobotę, 29 lipca? Oto lista niezwykłych gwiazd, które wzbogacą tę muzyczną ucztę!

  Polskie Biesiady - Muzyka dla Miłośników Tradycji

  Polskie Biesiady skierowane są do wszystkich tych, którzy pokochali szlagiery biesiadne oraz tradycyjne przyśpiewki. Trasa koncertowa Telewizji Polskiej trwa od 17 czerwca, i od pierwszego występu, przyciąga ona ogromną rzeszę widzów. Zapewne również w tym tygodniu wielu fanów dołączy do tych, którzy zasiądą przed ekranami telewizorów, aby wspólnie bawić się w rytm najpiękniejszych biesiadnych melodii. W dniu 26 lipca 2023 roku, Polskie Biesiady zawitały do malowniczego miasta Tomaszów Mazowiecki. Informacje podane przez lokalne media doniosły, że bilety na koncert zostały wyprzedane w zastraszającym tempie. Telewizja Polska wydała oficjalny komunikat prasowy, w którym ujawniła, że tematem tego wyjątkowego koncertu było "Biesiada Ludowa". A kto był gwiezdnym składem tego widowiska? Wielkie nazwiska polskiej muzyki tanecznej i popu pojawiły się na scenie tego muzycznego święta!

  Lista Gwiazd Polskich Biesiad 29.07.2023

  • Cleo
  • Rafał Brzozowski
  • Piersi
  • Zespół "Weź nie pytaj"
  • Tadeusz Seibert
  • Piotr Pręgowski wraz z towarzyszeniem utalentowanego zespołu muzycznego Kukla Band.

  Transmisja Polskich Biesiad 29.07.2023

  Polskie Biesiady 2023 to wyjątkowy koncert nie tylko dla tych, którzy będą mogli uczestniczyć na żywo, ale także dla widzów przed telewizorami. Całe wydarzenie zostanie sfilmowane i wyemitowane w telewizji kilka dni po nagraniach. Transmisję tego niesamowitego koncertu będzie można oglądać w sobotę, 29 lipca 2023 roku o godzinie 20:00 na antenie kanału TVP2. Niezapomniany wieczór pełen muzyki, radości i wspólnego śpiewania tradycyjnych polskich biesiadnych piosenek czeka na wszystkich miłośników tego gatunku muzycznego. Polskie Biesiady 2023 w Tomaszowie Mazowieckim to wyjątkowy spektakl, który na pewno zostanie w pamięci wszystkich uczestników i widzów przez wiele lat!

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega premiera: "Szalone wesele" - hit od Magik Band i Romeo, który rozkręci każdą imprezę!
  2. Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!
  3. Znany zespół disco polo Eratox rozpoczął Sezon Koncertów Disco Polo 2024! Gdzie zagrali?!
  4. "Jesteś jak wiosna" mamy przedpremierę nowego hitu od Kordiana | VIDEO
  5. Znana wokalistka disco polo Milena Grzywacz w dziurawym kombinezonie?! Ogromne prześwity odsłaniają nagie ciało!
  6. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
  7. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
  8. Doda i Zenek Martyniuk Razem na Gali "Osobowości i Sukcesy 2024" - Niecodzienne spotkanie dwojga ikon

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie