2023-07-01T13:30:00+02:00 Polskie Biesiady 2023 - Kto wystąpi na koncercie już 1 lipca? Zanurz się w niezapomnianą atmosferę warszawskiej biesiady z największymi hitami takimi jak "Sen o Warszawie" i "Małgośka". Dołącz do nas w sobotę, 1 l https://disco-polo.info/uploads/news/polskie-biesiady-2023---kto-wystapi-na-koncercie-juz-1-lipcajpg.jpg

Polskie Biesiady 2023 - Kto wystąpi na koncercie już 1 lipca?

Autor: Adam Begier , 01 Lipiec 2023  13:30
Polskie Biesiady 2023 - Kto wystąpi na koncercie już 1 lipca?
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zanurz się w niezapomnianą atmosferę warszawskiej biesiady z największymi hitami takimi jak "Sen o Warszawie" i "Małgośka". Dołącz do nas w sobotę, 1 lipca o godz. 20:00 na Dwójce i poczuj magię tradycyjnych przyśpiewek.Reklama

  Reklama

  Polskie Biesiady - tradycyjne przyśpiewki i biesiadne przeboje

  Polskie Biesiady to jedna z wakacyjnych atrakcji, które Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów. Przed nami kolejny koncert, który tym razem będzie biesiadą warszawską. Kogo zobaczymy na scenie? Kto poprowadzi wydarzenie? Sprawdźcie szczegóły.

  Polskie Biesiady - Wakacyjny cykl koncertów

  Polskie Biesiady to wakacyjny cykl koncertów, które organizuje Telewizja Polska. Jest to nowość, która pojawiła się w ramówce i zostanie z widzami do końca lata. Jak się jednak okazało, Polskie Biesiady to nie tylko zwykły koncert gwiazd. To przyśpiewki i tradycyjne biesiadne przeboje, które z pewnością nie są obce starszej publiczności.

  W sobotę 17 czerwca odbył się pierwszy koncert w ramach wakacyjnej trasy Polskie Biesiady. Duża część widzów była zachwycona i co ciekawe koncert zanotował sporą oglądalność. 17 czerwca w Rybiku wystąpili Helena Vondráčková, Halina Mlynkova, Wesoły Masorz, Mariusz Kalaga, a także grupy: Kukla Band, Jorgusie i Zespół Pieśni i Tańca "Siemianowice.

  Nadchodząca biesiada warszawska

  Reklama

  Kogo zobaczymy na scenie 1 lipca? Szykuje się prawdziwa warszawska biesiada! Polskie Biesiady to widowisko skierowane do osób, które uwielbiają tradycyjne przyśpiewki. Już w sobotę 1 lipca TVP 2 wyemituje biesiadę warszawską. W planach jest śpiewanie z kapelami góralskimi i biesiada kresowa. Na warszawskiej Pradze-Północ wraz z biesiadnikami śpiewać i tańczyć będą:

  Polskie Biesiady Lista występujących artystów 1 lipca!

  - Katarzyna Cerekwicka

  - Łukasz Zagrobelny

  - Rafał Brzozowski - Warszawska Orkiestra Sentymentalna

  - Kapela Warszawska Staśka Wielanka

  - Kataryniarz Jan Jastrzębski

  - Warszawskie Combo Taneczne.

  Na warszawskiej biesiadzie, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 1 lipca o godzinie 20:00 w Dwójce, nie będą brakować przebojów takich jak "Sen o Warszawie", "Małgośka" czy "Stacja Warszawa".

  Polskie Biesiady​ Transmisja i powtórki

  Warto przypomnieć, że TVP2 prezentuje dwa premierowe odcinki swojego programu w soboty o godzinie 20:00 oraz 20:55. Natomiast powtórki są zaplanowane na następny dzień, czyli niedzielę, o godzinach 11:50 i 12:55.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Adrenalina" - Patryk Kuryłek i Shock w Nowym Hicie z Igą Kozińską
  2. Premiera: Boys - Taka Sytuacja w nowej odsłonie
  3. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  4. Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO
  5. Posłuchaj przedpremiery: Ela Kliś i nowość „Nie jestem już sama”
  6. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa
  7. DiscoStar wraca z Hukiem na POLO TV! Dziś emisja!
  8. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie