2024-03-11T09:45:00+01:00 Najlepsi z najlepszych?! Polo TV zdominowało rynek muzyczny! Zaskakujące dane! Polo TV niezmiennie na szczycie! Wyniki oglądalności kanałów muzycznych w lutym 2024 roku zaskakują. Sprawdź, jakie kanały disco polo są na topie https://disco-polo.info/uploads/news/polo-tv-zdominowalo-rynek-muzyczny-w-lutymjpg.jpg Disco-Polo.info

Najlepsi z najlepszych?! Polo TV zdominowało rynek muzyczny! Zaskakujące dane!


Polo TV niezmiennie na szczycie! Wyniki oglądalności kanałów muzycznych w lutym 2024 roku zaskakują. Sprawdź, jakie kanały disco polo są na topie

Autor: Adam Begier, 11 Marzec 2024  09:45
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Najlepsi z najlepszych?! Polo TV zdominowało rynek muzyczny! Zaskakujące dane!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
 2. Andre powraca z hitem! Teledysk "Nasza Kaszubeczka" podbija YouTube - sprawdź, dlaczego wszyscy o nim mówią!
 3. Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!
Reklama

  Polo TV Niezachwianym Liderem na Rynku Muzycznym w Lutym 2024!

  Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że Polo TV, naziemny kanał muzyczny, utrzymał swoją pozycję lidera w lutym 2024 roku. Jego udział w rynku wyniósł 0,32 proc., co, mimo niewielkiego spadku o 3,03 proc. w porównaniu do ubiegłego roku, nadal utrzymuje stację na czele rankingu.

  Eska TV i Stars.tv gonią Polo TV

  Na drugim miejscu uplasowała się Eska TV z udziałem wynoszącym 0,22 proc., co stanowi wzrost o 4,76 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Zamykające podium Stars.tv utrzymało swoją pozycję z udziałem 0,14 proc., nie odnotowując zmian w oglądalności.

  Niespodzianką wśród kanałów muzycznych okazał się Music Box Polska, który zaskoczył znacznym wzrostem oglądalności. Kanał ten awansował z ostatniego miejsca na 10. miejsce w rankingu, zwiększając swój udział z poniżej 0,01 proc. do 0,04 proc. To największy wzrost w zestawieniu.

  Polo TV Królem w Grupie Widzów 16-49 Lat

  Wśród widzów w przedziale wiekowym od 16 do 49 lat Polo TV również dominuje. Kanał odnotował wzrost o 9,52 proc., co przełożyło się na udział rynkowy wynoszący 0,46 proc. Tuż za nim uplasowała się Eska TV z udziałem 0,39 proc. (wzrost o 8,33 proc.), a na trzecim miejscu znalazł się 4Fun.TV z udziałem 0,31 proc.

  Dane te pokazują, że rynek telewizji muzycznych, zwłaszcza w segmencie disco polo, nadal jest dynamiczny i pełen niespodzianek. Polo TV utrzymuje swoją pozycję lidera, ale konkurencja nie śpi, czego dowodem jest wzrost pozycji kanałów takich jak Eska TV czy Music Box Polska.

  Oglądalność kanałów muzycznych to ważny wskaźnik dla branży muzycznej, a zmiany w rankingach mogą wpływać na strategie marketingowe i programowe stacji. Pozostaje obserwować, jak kolejne miesiące wpłyną na rywalizację między najpopularniejszymi kanałami muzycznymi w Polsce.

  Źródło: wirtualnemedia.pl

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"! Posłuchaj jako pierwszy!
  2. Znany producent stworzył klubową wersję HITU disco polo Topky "Kto wkurzy Cię jak ja"! Gwiazdy deklasują konkurencje?
  3. "Ściemy i Dramy" - Daria Włodkowska nowa gwiazda na polskiej scenie Disco Polo!
  4. Zenon Martyniuk zaskakuje! Nowy hit "Bez Ciebie nie ma nas" połączył disco polo z latino - fani są zachwyceni!
  5. "Ja dla Ciebie żyłem" - Nowy Hit Zespołu Mig! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Klubowy Remix hitu "Zakochać się" grupy Bayera hitem w sieci?! Co za brzmienie!
  7. Giełda Talentów, czyli wyszukiwanie nowych muzycznych artystów pod okiem lidera zespołu Rajmund!
  8. Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie