2015-08-08T19:11:00+02:00 Podwójne dwa miliony dla zespołu Defis! Karol Zawrotniak tworzący zespół Defis, wraz ze swoimi kolegami ciężko pracują na uznanie publiczności. Ona jednak wobec ich niesamowitej determinacji, ciężkiej pracy i pr https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Podwójne dwa miliony dla zespołu Defis!


Karol Zawrotniak tworzący zespół Defis, wraz ze swoimi kolegami ciężko pracują na uznanie publiczności. Ona jednak wobec ich niesamowitej determinacji, ciężkiej pracy i przede wszystkim niepodważalnemu talentowi Panów, nie jest obojętna i doceniła...

Autor: Adam Begier, 08 Sierpień 2015  19:11
Źródło zdjęć:
Podwójne dwa miliony dla zespołu Defis!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Wielki HIT Love System "Noc z Renatą" trafił właśnie do sieci w nowej wersji! Jak brzmi?! Fani zachwyceni "Wow ale sztos"
 2. Wow! Karol Zawrotniak Defis pokazał swojego brata Cezarego! Jest podobny do znanego gwiazdora disco polo?!
 3. Grupa disco polo Capella porusza serca nowym hitem "O Tobie"! Podbiją tym listy przebojów?!

Karol Zawrotniak tworzący zespół Defis, wraz ze swoimi kolegami ciężko pracują na uznanie publiczności. Ona jednak wobec ich niesamowitej determinacji, ciężkiej pracy i przede wszystkim niepodważalnemu talentowi Panów, nie jest obojętna i doceniła ich niesamowity wkład.

 

Ich piosenki, a raczej teledyski do nich zrealizowane zyskują na swej popularności. „Jeden gest” stażem w sieci starsza oraz „Niespotykany kolor” analogicznie – młodsza, na dzień 8 sierpnia w serwisie YouTube uzyskują ponad 2 mln wyświetleń! Piękny wynik dla tak młodziutkiego zespołu, który konsekwentnie udowadnia, że ich obecność na polskim rynku muzycznym nie jest kwestią przypadku.

 

Ten nieprawdopodobny wynik zawdzięczają słuchaczom, wpisując się tym samym idealnie w obecne gusta Polaków. „Niespotykany kolor” publiczność pokochała dosłownie od razu, a „Jeden gest” to świetna propozycja skierowana do nieśmiałej części publiczności by ośmielić je nieco w swych gestach wobec interesujących ich osób.

 

Redakcji disco-polo.info nie pozostaje nic innego, jak życzyć samych dalszych sukcesów na miarę tych wyżej wymienionych i jeszcze lepszych. Gratulujemy!

 

Defis – Jeden Gest

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Nowa odsłona Justyny Lubas! Tak gwiazda disco polo zaznacza swoją niezależność w utworze "Maleńka"! To będzie niezwykła nowość?
 2. Ogromny sukces! "Ze wsi dziewczyna" zdobywa YouTube – Zobacz, ile zarobiły gwiazdy disco polo
 3. Skazani na siebie?! Skolim i Cleo ujawnili szczegóły współpracy! To musiało się zakończyć duetem!
 4. Klaudia Zielińska świętuje sukces! Platynowy singiel „Bad Boy” podbija branżę!
 5. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
 6. "Daj To Głośniej" podbija Londyn! Polski zespół disco polo zadebiutował na Wyspach!
 7. Zenek Martyniuk bez ogródek!! Szokujące wyznania po weselu syna! Wiemy co myśli o Faustynie, swojej synowej!
 8. Rezygnacja z wesela za 100 tys. zł – Oto co zrobiła Joanna i zaskoczyła wszystkich

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie