Reklama
Polecamy


Reklama

Piosenka wydobyta z szuflady nowym hitem disco polo?! Klip trafił właśnie do sieci!

2020-03-28T10:45:00+01:00 Piosenka wydobyta z szuflady nowym hitem disco polo?! Klip trafił właśnie do sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/hit-disco-polo-doczekal-sie-oficjalnej-premiery-1585343580.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Utwór przed laty ukazał się na płycie Geska „Czas na disco”. Formie audio brakowało tylko przyobleczenia w adekwatny do kompozycji teledysk

Reklama

Branża disco polo to kopalnia hitów - tych wydanych i zostawionych „na potem”. Dość długo, bo aż sześć lat z oficjalną premierą piosenki pt. „Wakacje Libacje” czekał Gesek.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!

Mamy jednak świadomość, ze na dobre trzeba zaczekać i w tym przypadku ta zasada znalazła zastosowanie. Utwór przed laty ukazał się na płycie Geska „Czas na disco”. Formie audio brakowało tylko przyobleczenia w adekwatny do kompozycji teledysk i wypuszczenia w telewizyjno-internetową rzeczywistość.

Doczekał się Gesek, doczekaliśmy się my wszyscy! „Wakacje Libacje” wygrzebane z szuflady artysty bez kompleksów podbijają polskiego Youtube’a. Utwór bardzo letni i wakacyjny.

Tematyka piosenki i świetnie zrobiony klip sprawiły, ze już w marcu mamy czerwiec! Łukasz, lider formacji zabrał swoich fanów do pięknego, beztroskiego i ciepłego świata, za którym już wszyscy mocno tęsknimy! Musicie to zobaczyć! To doskonała propozycja na jeszcze chłodne wiosenne wieczory!

Zobacz również: Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Wyglądają olśniewająco! Paula Karpowicz (Top Girls) wraz z partnerem olśniła gości weselnych!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.