2020-03-28T10:45:00+01:00 Piosenka wydobyta z szuflady nowym hitem disco polo?! Klip trafił właśnie do sieci! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/hit-disco-polo-doczekal-sie-oficjalnej-premiery-1585343580.jpg

Piosenka wydobyta z szuflady nowym hitem disco polo?! Klip trafił właśnie do sieci!

Redakcja , 28 Marzec 2020  10:45
Piosenka wydobyta z szuflady nowym hitem disco polo?! Klip trafił właśnie do sieci!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Utwór przed laty ukazał się na płycie Geska „Czas na disco”. Formie audio brakowało tylko przyobleczenia w adekwatny do kompozycji teledysk

Reklama

Branża disco polo to kopalnia hitów - tych wydanych i zostawionych „na potem”. Dość długo, bo aż sześć lat z oficjalną premierą piosenki pt. „Wakacje Libacje” czekał Gesek.

Zobacz również: Znany producent odświeżył wielki przebój grupy Classic! Ta piosenka disco polo to legenda! Jak brzmi teraz?!

Mamy jednak świadomość, ze na dobre trzeba zaczekać i w tym przypadku ta zasada znalazła zastosowanie. Utwór przed laty ukazał się na płycie Geska „Czas na disco”. Formie audio brakowało tylko przyobleczenia w adekwatny do kompozycji teledysk i wypuszczenia w telewizyjno-internetową rzeczywistość.

Doczekał się Gesek, doczekaliśmy się my wszyscy! „Wakacje Libacje” wygrzebane z szuflady artysty bez kompleksów podbijają polskiego Youtube’a. Utwór bardzo letni i wakacyjny.

Tematyka piosenki i świetnie zrobiony klip sprawiły, ze już w marcu mamy czerwiec! Łukasz, lider formacji zabrał swoich fanów do pięknego, beztroskiego i ciepłego świata, za którym już wszyscy mocno tęsknimy! Musicie to zobaczyć! To doskonała propozycja na jeszcze chłodne wiosenne wieczory!

Zobacz również: Wzruszające fotki Magdaleny Narożnej z córką! Gwiazda disco polo otoczyła Ją wielką miłością!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Ta NOWOŚĆ disco polo podbije weselne parkiety?! Fani Kordiana nie mają wątpliwości! Posłuchajcie piosenki!
  2. Pierwszy milion na koncie znanej gwiazdy disco polo! Przepiękna artystka nie kryje radości!
  3. Krok od wpadki? Gwiazda disco polo zrzuciła stanik odsłaniając w aucie biust!
  4. Ogromny sukces uwielbianej grupy disco polo! Gwiazdor wdzięczny fanom - dziękuje im za wsparcie!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama