Reklama


Reklama

Piosenka disco polo o koronawirusie wielkim hitem? Wiemy po co powstała!

2020-03-22T13:04:00+01:00 Piosenka disco polo o koronawirusie wielkim hitem? Wiemy po co powstała! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/piosenka-disco-polo-o-koronawirusie-to-hit-posluchaj-jako-pierwszy-1584876715.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista disco polo deklaruje, że przeznaczy część pieniędzy zarobionych z odsłuchań piosenki na pomoc polskiej służbie zdrowia

Reklama

Czy piosenki disco polo mogą być o czymkolwiek? Wiele osób sądzi, że tak! Dzisiaj specjalnie dla was wyjątkowa premiera utworu disco polo o kryzysie związanym z Koronawirusem.

Zobacz również: Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!

Artysta disco polo pod specyficznym pseudonimem „Miedzian” wydaje swoją pierwszą piosenkę disco polo w której opisuje realia epidemii w Polsce - całość ma charakter satyryczny i żartobliwy, jednak łatwo zauważyć, że w tekście zawarte są wzorce prawidłowych zachowań. 

Piosenka ma na celu promocję akcji #zostańwdomu, zasad higieny oraz stosowania się do poleceń służb. Dodatkowo muzyk deklaruje, że przeznaczy część pieniędzy zarobionych z odsłuchań piosenki na pomoc polskiej służbie zdrowia.

Co sądzicie o tego typu akcji? Czy piosenki disco polo powinny być pisane na każdy temat?

Dajcie znać

Zobacz również: Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!
  2. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  3. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.