Reklama
Polecamy


Reklama

Piosenka disco polo o koronawirusie wielkim hitem? Wiemy po co powstała!

2020-03-22T13:04:00+01:00 Piosenka disco polo o koronawirusie wielkim hitem? Wiemy po co powstała! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/piosenka-disco-polo-o-koronawirusie-to-hit-posluchaj-jako-pierwszy-1584876715.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wokalista disco polo deklaruje, że przeznaczy część pieniędzy zarobionych z odsłuchań piosenki na pomoc polskiej służbie zdrowia

Reklama

Czy piosenki disco polo mogą być o czymkolwiek? Wiele osób sądzi, że tak! Dzisiaj specjalnie dla was wyjątkowa premiera utworu disco polo o kryzysie związanym z Koronawirusem.

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Artysta disco polo pod specyficznym pseudonimem „Miedzian” wydaje swoją pierwszą piosenkę disco polo w której opisuje realia epidemii w Polsce - całość ma charakter satyryczny i żartobliwy, jednak łatwo zauważyć, że w tekście zawarte są wzorce prawidłowych zachowań. 

Piosenka ma na celu promocję akcji #zostańwdomu, zasad higieny oraz stosowania się do poleceń służb. Dodatkowo muzyk deklaruje, że przeznaczy część pieniędzy zarobionych z odsłuchań piosenki na pomoc polskiej służbie zdrowia.

Co sądzicie o tego typu akcji? Czy piosenki disco polo powinny być pisane na każdy temat?

Dajcie znać

Zobacz również: Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  2. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  3. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.