Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-21T10:12:00+01:00 Piosenka disco polo jakiej jeszcze nie było! To prezent z okazji wyjątkowych urodzin! https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-w-sieci-pojawil-sie-utwor-jakiego-jeszcze-nie-bylo-to-prezent-z-okazji-urodzinjpg.jpg
Reklama

Piosenka disco polo jakiej jeszcze nie było! To prezent z okazji wyjątkowych urodzin!

Redakcja , 21 Marzec 2021  10:12
Piosenka disco polo jakiej jeszcze nie było! To prezent z okazji wyjątkowych urodzin!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Od pomysłu do całkowitej realizacji minęło 5 dni. Szokujące tempo nie zaniżyło ani trochę jakości

Reklama

Motywacji do tworzenia w branży disco polo może być wiele. Chęć zyskania ogromnej popularności, tysiące kilometrów tras koncertowych, czy zwyczajne umieszczanie w produkcjach swoich muzycznych umiejętności, to jedne z powodów, dla których w internecie stale pojawiają się znakomite nowości.

Zobacz również: To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!

Okazuje się, że perfekcyjny, taneczny projekt może powstać też z okazji urodzin. Miłosne wyznanie "ubrane" w najlepsze brzmienie i okraszone świetnie zrealizowanym teledyskiem, właśnie pojawiło się w sieci. Ta propozycja może zachwycić internautów. Autorem najnowszej publikacji jest duet Yankes & Carla. Twórcy udostępnili utwór pt. "Kondziu Kondziu" i ten tytuł nie jest absolutnie przypadkowy. Piosenka jest urodzinową niespodzianką dla Konrada - męża Karoliny.

Wokalistka postanowiła nagrać kawałek wraz z zespołem Yankes. Wszystko do końca utrzymane było w tajemnicy przed solenizantem. Szokujący i godny podziwu jest czas w jakim powstał utwór. Od pomysłu do całkowitej realizacji minęło 5 dni. Szokujące tempo nie zaniżyło ani trochę jakości. Świetna muzyka, doskonały tekst i teledysk nagrany w klubie Explosion, to aspekty, które absolutnie zapisujemy po stronie zalet tej produkcji.

Posłuchajcie numeru i dajcie znać, czy Wam spodobałaby się taka niespodzianka.

Zobacz również: To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!

Reklama
Zobacz teledysk: Yankes & Carla - Kondziu,Kondziu
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Genialna premiera disco polo od Jorrgusa! Miłosna produkcja podbije rynek muzyczny?
  2. Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!
  3. Bardzo gorące zdjecia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda zachwyca swoimi długimi nogami
  4. Gorąca premiera w świecie disco polo! MiłyPan na ustach wszystkich! To strzał w dziesiątkę?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej