Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-06-14T15:30:00+02:00 Pilnie potrzebny był dźwig! Popularny gwiazdor disco polo w centrum nowego projektu! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/06/pilnie-potrzebny-byl-dzwig-popularny-gwiazdor-disco-polo-w-centrum-nowego-projektu-1560511897.jpg
Reklama

Pilnie potrzebny był dźwig! Popularny gwiazdor disco polo w centrum nowego projektu!

Redakcja , 14 Czerwiec 2019  15:30
Pilnie potrzebny był dźwig! Popularny gwiazdor disco polo w centrum nowego projektu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/allinteractivefilms/
Reklama

Dla artysty są to jedne z najważniejszych momentów w czasie procesu twórczego! Realizacja nowego projektu wymusiła wiele dodatkowych prac

Reklama

Takie przedsięwzięcia wzbudzają ciekawość! Popularny wokalista disco polo zaskakuje nowymi działaniami . Jak się okazuje po ostatnich sukcesach Luka Rosi zdecydował się na kolejny krok.

Jest nim realizacja teledysku do owianej tajemnicą piosenki, której tytuł zdradzono naszej redakcji. Będzie nią nowość pt. "Na starcie powiem Ci". W produkcję tego projektu zaangażowanych było aż osiem osób plus tancerki i modelka. Poznajcie szczegóły! 

Zobacz również: Hitowa produkcja disco polo trafiła do sieci?! Uwielbiana formacja DiscoBoys zaskoczyła nowym projektem!

To będzie petarda! - zapewnia ekipa Allinteractive Films, która odpowiada za realizację teledysku. Trzeba przyznać, że ich pomysłowość już dawno przekroczyła granice wyobraźni wielu innych twórców. W tym projekcie skupiono się m.in. nie tylko na samej scenerii czy fabule, ale również na detalach i wykonaniu, gdyż wymagały tego warunki zewnętrzne. Stąd też na planie pojawił się dźwig!

Klip był kręcony w muzeum neonów, w studiu, na Agrykoli oraz Warszawskim Ursusie. To własnie w tym ostatnim miejscu były realizowane nocne zdjęcia. To zadanie nie należało do najłatwiejszych "aby zrealizować nocne zdjęcia musieliśmy użyć dźwigu do zawieszenia 2 wielkich lamp o łącznej mocy 10kw - przyznał w rozmowie z nami Marcin Załęski odpowiedzialny za realizację teledysku "aby zasilić to wszystko przyjechał samochód-agregat prądotwórczy o mocy aż 50kw"- dodał.

Luka Rosi ponownie postawił na profesjonalizm , pomysłowość oraz na uczucia! To właśnie one w głównej mierze dominują wiele discopolowych produkcji, będących dla wielu osób odskocznią od dnia codziennego Utwór pt. "Na starcie powiem Ci" jest o miłości, a dokładniej o zakochaniu, opowiada m.in. o tym, że bez względu na to gdzie i kiedy będziemy, gdy jesteśmy zakochani ten stan będzie nam zawsze towarzyszył. Od tego nie można uciec.

Premiera niebawem. W oczekiwaniu na finalną produkcję polecamy Wam dotychczasowe nowości młodego, zarazem jakże popularnego artysty Luka Rosi, który ma już na swoim zawodowym koncie m.in. duet z legendą muzyki disco polo - Marcinem Millerem

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!
  2. Gwiazdorska para zdradziła płeć dziecka! Wokalista disco polo pęka z dumy.
  3. Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!
  4. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej