2023-07-02T11:30:00+02:00 PILNE! Zenon Martyniuk zaatakowany na scenie! Mamy nagranie! Zenek Martyniuk zaatakowany jajkami we Włodawie - Kulisy incydentu, który zszokował publiczność i obiegł internet. Zobacz nagranie i dowiedz się, jak gwiazdor disco-polo zar https://disco-polo.info/uploads/news/pilne-zenon-martyniuk-zaatakowany-na-scenie-mamy-nagraniepng.png Disco-Polo.info

PILNE! Zenon Martyniuk zaatakowany na scenie! Mamy nagranie!


Zenek Martyniuk zaatakowany jajkami we Włodawie - Kulisy incydentu, który zszokował publiczność i obiegł internet. Zobacz nagranie i dowiedz się, jak gwiazdor disco-polo zareagował na atak.

Autor: Adam Begier, 02 Lipiec 2023  11:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
PILNE! Zenon Martyniuk zaatakowany na scenie! Mamy nagranie!
Wybrane dla Ciebie:
 1. To nowy hit disco polo?! "Hej Panienko" - gorący przebój od Kacpra Pluty! Posłuchaj przedpremierę!
 2. "Pocałuj mnie w D****" na nowo! Odświeżony przebój KaRRamBy w stylu disco polo! Musicie tego posłuchać!
 3. Ależ to jest piękność?! Klaudia Zielińska, gwiazda disco kusi nowym selfie! Wypięła się do zdjęcia!

  Zenek Martyniuk zaatakowany jajkami: Kulisy niespotykanego incydentu we Włodawie

  Koncerty Zenona Martyniuka, znanego gwiazdora disco-polo, przyciągają tłumy fanów na całym świecie. Jednak ostatnie wydarzenia podczas występu we Włodawie przekształciły się w szokujący incydent, który obiegł internet. Zenek Martyniuk został zaatakowany jajkami przez jednego z widzów, co doprowadziło do zaskakującej reakcji artysty i gwałtownej zmiany atmosfery koncertu.

  Atak na scenie: Pierwszy raz w karierze Zenona Martyniuk Martyniuka

  W trakcie swojej ponad 30-letniej kariery Zenon Martyniuk i jego zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów. Jednak we Włodawie miała miejsce sytuacja, której wcześniej jeszcze nie doświadczyli. Podczas występu, jeden z obecnych na widowni widzów rzucił w Martyniuka jajkami. Gwiazdor zaskoczony tym incydentem nie krył swojego zdenerwowania. "Nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim, mimo że zagrałem kilkanaście tysięcy koncertów. To pierwszy raz, kiedy ktoś postanowił mnie zaatakować w ten sposób" - grzmiał ze sceny Zenek Martyniuk. Jego rozgoryczenie było wyraźnie widoczne, a słowa wypowiadane z mikrofonu wyrażały ogromne rozczarowanie.

  Zdarzenie to wywołało szereg reakcji zarówno wśród publiczności, jak i członków zespołu Martyniuka. Gwiazdor zwrócił się do ochrony, pytając czy wzięli sprawę w swoje ręce. Następnie zaprosił osobę odpowiedzialną za atak na scenę, sugerując, że basista zespołu chciałby go bliżej poznać. Martyniuk nie krył swojego oburzenia, twierdząc, że jedna osoba potrafi zniszczyć humor i chęć do grania całej grupy. "Przez jednego pana straciliśmy humor i całą chęć do grania" - wyznał z zawiedzeniem Martyniuk. Choć artysta przyznał, że chętnie zakończyłby koncert, musiał kontynuować ze względu na umowę. Jednak obiecał, że będzie to smutne widowisko.

  Mamy nagranie z tego zdarzenia! Atak na Zenona Martyniuka 

  Do sieci trafiło nagranie, które pokazuje reakcje Zenona Martyniuka. Artysta nie ukrywał swojego oburzenia i zawodu. Wideo opublikowane na Facebooku przez użytkownika o nicku "Grzegorz" szybko rozprzestrzeniło się w sieci, wywołując lawinę komentarzy i spekulacji na temat motywów ataku.

  Koncert Zenona Martyniuka pełen napięcia

  Atak jajkami na Zenona Martyniuka we Włodawie wywołał niemałe zamieszanie. Publiczność, która przybyła na koncert, oczekując radosnej atmosfery i przebojowych utworów, musiała zmierzyć się z gwałtownym przełomem nastrojów. Jednoznaczne rozczarowanie artysty było odczuwalne dla wszystkich obecnych.

  Czy incydent ten będzie miał wpływ na dalszą karierę Zenona Martyniuka? Czy zaatakowany artysta podejmie jakieś kroki w związku z tym zdarzeniem? Czas pokaże, jakie będą dalsze losy tego kontrowersyjnego incydentu. Jedno jest pewne - koncert we Włodawie na długo pozostanie w pamięci zarówno Zenona Martyniuka, jak i jego fanów.


  AKCENT - Składanka MAJÓWKA 2023

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Karol Zawrotniak z Defis porzucił disco polo i został strażakiem?
  2. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.
  3. Ujawniamy sekret idealnej kolacji – Kiedy jeść, by schudnąć i spać lepiej
  4. Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!
  5. Playboys rozgrzewają serca fanów! Hit 'Bahamy, Morze, Miami'! Posłuchajcie wykonania na żywo
  6. Rezygnacja z wesela za 100 tys. zł – Oto co zrobiła Joanna i zaskoczyła wszystkich
  7. Uwielbiane wokalistki disco polo Top Girls skradły show w Cycowie! Ten występ przejdzie do historii?!| VIDEO
  8. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie