Reklama
Polecamy


Reklama

PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny!

2020-09-08T18:04:00+02:00 PILNE! Wokalistka disco polo zarażony koronawirusem! Zbadana próbka dała wynik pozytywny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/wokalistka-disco-polo-zarazony-koronawirusem-zbadana-probka-dala-wynik-pozytywny-1599558920.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Po dwóch dniach przebywania na oddziale dostał wysoką gorączkę. Oprócz tego towarzyszył mu ból głowy i mięśni

Reklama

Niestety potwierdziły się przepuszczenia, że artysta disco polo mógł zostać zarażony koronawirusem. Dziś do naszej redakcji dotarła wiadomość, że przebadana próbka dała wynik pozytywny.

Zobacz również: Zdjęła stanik i mocno odchyliła marynarkę! Wokalistka disco polo rozpala swoją kobiecością!

Artysta disco polo trafił do szpitala, aby dojść do pełnej sprawności po ciężkim wypadku, któremu uległ rok temu. Mikeboy, bo o nim mowa profilaktycznie przed przyjęciem na oddział został przebadany na obecność Covid-19. Wynik testu był ujemny.

Po dwóch dniach przebywania na oddziale dostał wysoką gorączkę. Oprócz tego towarzyszył mu ból głowy i mięśni. W trzecim dniu wysoka temperatura dalej była wysoka.

Zlecono, aby wokaliście disco polo wykonać kolejny test na obecność wirusa. Dziś Michał poinformował, że próbka dała wynik pozytywny. Na szczęście nie ma już gorączki, natomiast ma mocno podniesione ciśnienie krwi.

Co ciekawe Michał został wypisany ze szpitala, aby w domu przejść kwarantanne. To niezrozumiała decyzja dla wokalisty disco polo.

Mamy nadzieję, że objawy totalnie ustaną i okres odizolowania przebiegnie łagodnie i bez problemów ze zdrowiem.

Zobacz również: Wokalistka disco polo ogoliła sobie włosy!? Efekt jest znakomity! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Co za piękność! Wokalistka Top Girls - Paula Karpowicz zachwyciła wszystkich wyjątkową stylizacją!
  3. Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.