2019-08-16T20:42:00+02:00 Piękni i Młodzi udostępnili premierę! Nowość pt. "Wirują światła" oczaruje całą Polskę?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/goraca-premiera-od-pieknych-i-mlodych-nowosc-pt-wiruja-swiatla-oczaruje-cala-polske-koniecznie-posluchajcie-1565979871.jpg

Piękni i Młodzi udostępnili premierę! Nowość pt. "Wirują światła" oczaruje całą Polskę?! Koniecznie posłuchajcie!

Redakcja , 16 Sierpień 2019  20:42

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Piękni i Młodzi udostępnili premierę! Nowość pt. "Wirują światła" oczaruje całą Polskę?! Koniecznie posłuchajcie!
Źródło zdjęć: Imprezy patelnia - Instagram - Magda Narożna

Piękni i Młodzi przygotowali nie lada niespodziankę! grupa disco polo udostępniła w sieci nową produkcję jaką jest utwór pt. Wirują Światła

Reklama

Niesamowita niespodzianka dla wszystkich fanów muzyki disco polo i dobrej zabawy. Piękni i Młodzi przygotowali nowy utwór, który opublikowali dosłownie przed chwilą w sieci. Posłuchajcie jako pierwsi niezwykłej nowości od Magdy, Dawida oraz Daniela.

Zobacz również: Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!

Uwielbiany zespół disco polo - Piękni i Młodzi specjalnie na Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie przygotował nie lada gratkę. Już w zeszłym roku formacja zaskoczyła piosenką pt. "Długa noc". W tym roku Piękni i Młodzi postanowili zaśpiewać utwór pt. "Wirują światła".

Pierwotną wersję piosenki pt. "Wirują światła" wykonywał zespół Imperium, ale z pewnością dzięki Pięknym i Młodym utwór otrzyma nowe życie.

Fani muzyki disco polo są zachwyceni nową propozycją od Magdy, Dawida oraz Daniela, ponieważ bardzo długo musieli czekać na nową propozycję od swoich ulubieńców.

Pod nową produkcją nie brakuje pozytywnych komentarzy na temat wersji od uwielbianego zespołu disco polo, który przyzwyczaił swoich odbiorców i fanów do wysokiego poziomu muzycznego.

Posłuchajcie koniecznie jak brzmi utwór pt. "Wirują światła" w wykonaniu Pięknych i Młodych.

Zobacz również: Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  2. Nowość niezwykłego duetu disco polo podbija sieć! To będzie nowy hit wszystkich dyskotek?!
  3. Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  4. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  5. Prześliczna gwiazdeczka disco polo eksponuje cudowne nogi! Kuszące zdjęcie gwiazdy bije rekordy popularności w sieci!
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  7. Marcin Miller – Boys w duecie ze światową gwiazdą Francesco Napoli! Produkcja trafiła do sieci! Jak wyszło?!
  8. Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami