Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2018-11-27T19:32:00+01:00 Piękni i Młodzi o krok od tragedii! Ktoś zdewastował klub po ich koncercie! Przewidziano wysoką nagrodę! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/11/piekni-i-mlodzi-o-krok-od-tragedii-ktos-zdewastowal-klub-po-ich-koncercie-przewidziano-wysoka-nagrode-1543343158.jpg
Reklama

Piękni i Młodzi o krok od tragedii! Ktoś zdewastował klub po ich koncercie! Przewidziano wysoką nagrodę!

Redakcja , 27 Listopad 2018  19:32
Piękni i Młodzi o krok od tragedii! Ktoś zdewastował klub po ich koncercie! Przewidziano wysoką nagrodę!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

W klubie, gdzie grał jeden z najlepszych zespołów disco polo mogło dojść do tragedii

Reklama

Polacy uwielbiają chodzić do klubów, aby na żywo posłuchać i zobaczyć swoje ulubione zespoły disco polo. Na wydarzeniach, gdzie występują Piękni i Młodzi nigdy nie brakuje fanów lubiących bawić się przy disco polo.

Ostatnio podczas koncertu Pięknych mogło dojść do tragedii. Gwiazdy disco polo występowały w klubie Wesele w Sierakowicach. Podczas imprezy ktoś rozlał substancję o nieprzyjemnym zapachu. Przy pomocy technika policyjnego ustalono, że rozlano substancję używaną do odstraszania dzikiej zwierzyny.

Zobacz również: Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!

Na oficjalnym profilu klubu Wesele pojawiło się oświadczenie i informacja o całym zdarzeniu. Właściciele klubu wyznaczyli nagrodę dla osoby, która wskaże i pomoże w odnalezieniu osoby odpowiedzialnej za rozlanie tej substancji.

OGŁOSZENIE - UWAGA NAGRODA 10 000 zł!

Kochani nie chcieliśmy tego robić ale musimy Was prosić o pomoc w ujęciu SPRAWCÓW i ZLECENIODAWCÓW rozlewania nieprzyjemnych zapachów w naszym klubie, które nie wynikają z naszej winy. 11.11 podczas koncertu Zespołu Piekni i Młodzi i w zeszłą Sobotę została rozlana substancja o nieprzyjemnym zapachu. Przy pomocy technika policyjnego ustalono, że rozlano substancję używaną do odstraszania dzikiej zwierzyny.

KONKURENCJA w ten sposób pokazała jaka dzieli nas przepaść w organizowaniu najlepszych imprez.

Monitoring w dniu dzisiejszym został przekazany do odpowiednich organów. Dzięki wdrożonym procedurom po pierwszym ataku nieprzyjemne skutki zostały natychmiast usunięte. Wszystkie działania podejmowane przez konkurencje będą na bieżąco przekazywane na Policję.

WSZYSTKIM osobom, które przyczynią się do złapania sprawcy i wskazania zleceniodawcy oferujemy wysoką NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ w kwocie 10 000 zł. W przypadku gdy INCYDENT SIĘ POWTÓRZY dla osoby, która złapie sprawcę „ZA RĘKĘ” podczas rozlewania tej lub innej podobnej substancji w trakcie kolejnych imprez w DYSKOTECE na miejscu przewidujemy dodatkową NAGRODĘ! W takim przypadku prosimy doprowadzić złapaną osobę i/lub natychmiast wskazać ją OCHRONIE lub OBSŁUDZE BARU.

Osoba, która przyzna się do ataków i wskaże zleceniodawców również przekażemy nagrodę 10 000 zł i odstąpimy od dochodzenia od niej odszkodowania za wyrządzone straty. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu PRV. Wszystkie osoby, które wiedzą coś więcej na ten temat prosimy o kontakt telefoniczny +48 664 462 129 - ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ i nagrodzimy wszelkie informacje, które doprowadzą nas BEZPOŚREDNIO do ZLECENIODAWCÓW tych ataków.

Liczymy na Waszą pomoc i współpracę w ujęciu sprawcy i zleceniodawców ???? Wasza najlepsza Dyskoteka Wesele!

P.S Dla osób, które były obecne podczas ostatniej imprezy oraz na koncercie 11.11.2018 ZAPEWNIAMY za okazaniem opaski lub wskazaniu się na zdjęciu w galerii z zeszłej SOBOTY i KONCERTU wstęp za darmo przez całą noc w PIĄTEK lub SOBOTĘ podczas nadchodzącego WEEKENDU ANDRZEJKOWEGO.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które sugerują, że za incydent w klubie odpowiada konkurencja, która nie może pogodzić się z tym, że klub Wesele cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Opadną Wam szczęki! Dawid Narożny w duecie z córką, śpiewają hity Pięknych i Młodych! Posłuchajcie pełnej wersji!
  2. Artysta disco polo w świetnej formie! Ponownie zahipnotyzował fanów swoim głosem!
  3. Dawid Narożny w anglojęzycznym przeboju! Gwiazdor disco polo szykuje się na światową karierę?!
  4. Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej