2023-03-06T21:37:00+01:00 Piękni i Młodzi Dawid Narożny zaskoczą tą PREMIERĄ! Ela Kliś zdradza plany znanej grupy disco polo! Nowy skład zespołu Piękni i Młodzi - Ela Kliś, Joanna Narożna i Dawid Narożny, obiecuje rewolucję w muzyce disco polo! Czekaj na premierę ich nowego utworu i bądź na bie https://disco-polo.info/uploads/news/piekni-i-mlodzi-z-nowa-produkcja-w-nowym-skladzie-ela-klis-zdradza-plany-grupy-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Piękni i Młodzi Dawid Narożny zaskoczą tą PREMIERĄ! Ela Kliś zdradza plany znanej grupy disco polo!


Nowy skład zespołu Piękni i Młodzi - Ela Kliś, Joanna Narożna i Dawid Narożny, obiecuje rewolucję w muzyce disco polo! Czekaj na premierę ich nowego utworu i bądź na bieżąco z najnowszymi hitami!

Autor: Adam Begier, 06 Marzec 2023  21:37
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Piękni i Młodzi Dawid Narożny zaskoczą tą PREMIERĄ! Ela Kliś zdradza plany znanej grupy disco polo!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Raider osiąga sukces z nowym teledyskiem "Też Tego Chcesz"!
 2. Najnowszy utwór Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' to nowy hit lata? Zobacz ten teledysk! To lepszy numer niż "Ona działa na mnie jak"
 3. Koniec historycznego klubu disco polo: Banderoza żegna się po 31 Latach!

  Zespół Piękni i Młodzi to jedna z najpopularniejszych grup muzycznych grających muzykę disco polo w Polsce. Okazuje się, że fani Pięknych i Młodych Dawida Narożnego mają powody do zadowolenia - do składu dołączyła Ela Kliś i Joanna Narożna, która wraz z Dawidem tworzy nową odsłonę zespołu.

  Zobacz również: Tak gwiazdor disco polo śpiewa na żywo! Posłuchajcie, jak Maciej Kuśmierz Maczo zachwyca swoim hitem pt. "Wieczna chemia"

  Debiut za Elą Kliś i Dawidem za nimi

  W lutym tego roku do składu zespołu dołączyła Ela Kliś, która będzie pełniła funkcję wokalistki oraz Joanna Narożna, która będzie DJ-ką. Ela nie jest obca w świecie muzyki, ale dla wielu fanów Pięknych i Młodych jest jeszcze nieznana. Jednak już teraz po jej występie na koncercie w Dzierżoniowie wiadomo, że ma spore umiejętności wokalne i świetnie pasuje do stylu zespołu. Razem z Dawidem Narożnym stworzyli duet, który zachwycił publiczność i zapewnił im nie tylko gromkie brawa, ale również wiele pozytywnych opinii na temat ich wspólnego występu.

  Nowa wokalistka zespołu Piękni i Młodzi Ela Kliś w studio muzycznym.

  Po udanym debiucie na koncercie w Dzierżoniowie, zespół Piękni i Młodzi zabrał się do pracy nad nową produkcją. W sieci pojawiło się zdjęcie Eli Kliś w studio nagraniowym, które sugeruje, że zespół szykuje nowość. Fani z niecierpliwością oczekują na premierę, a sama Ela Kliś nie kryje swojego podekscytowania i zapowiada, że nowy utwór będzie niesamowitym przebojem.

  Czy Piękni i Młodzi z nowym składem odniosą sukces?

  Z pewnością nowy skład zespołu Piękni i Młodzi budzi wiele emocji wśród fanów muzyki disco polo. Czy Ela Kliś, Joanna Narożna i Dawid Narożny przyciągną nowych słuchaczy i zachwycą swoim talentem? Czy zespół będzie kontynuował nieprzerwaną serię hitów, czy też nadejdzie czas na coś nowego? Na te pytania odpowiedzi poznamy niebawem, kiedy zespół Piękni i Młodzi zaprezentuje swój nowy utwór. Jedno jest pewne - w branży disco polo zawsze dzieje się wiele i Piękni i Młodzi nie zamierzają się na tym zatrzymać.

  Już niebawem będziemy mieli okazję poznać nowy utwór zespołu Piękni i Młodzi. Fani z niecierpliwością oczekują premiery i liczą na kolejny hit, który będzie bawił ich przez wiele miesięcy. Ela Kliś i Dawid Narożny oraz Joanna Narożna z pewnością nie zawiodą swoich fanów, bo ich wspólny występ na koncercie w Dzierżoniowie pokazał, że są w stanie stworzyć prawdziwą muzyczną magię.

  Zespół Piękni i Młodzi Dawid Narożny znowu zaskakuje swoich fanów. Nowy skład, nowa produkcja, ale ten sam pozytywny, taneczny klimat, który sprawia, że muzyka disco polo jest tak popularna w Polsce. Czekamy z niecierpliwością na premierę nowego utworu i mamy nadzieję, że Piękni i Młodzi będą bawić nas swoją muzyką jeszcze przez wiele lat.


  Piękni i Młodzi Dawid Narożny - Insta

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zaskakujący teledysk Violi! "Jeszcze jeden raz" Obiecuje rozgrzać letnie wieczory
  2. Dawid Narożny na szczycie! Cała branża może mu zazdrościć! "Miliony wersów'" z fenomenalnym wynikiem!
  3. Odważnie! Znana wokalistka disco polo Jesika szokuje sukienką! Gwiazda odsłoniła ciało! - To foto podbija internet!
  4. Playboys: zobacz, Jak Kuba Urbański i jego piękna żona Ewelina błyszczą na chrzcinach! Wyglądają przepięknie
  5. Koniec historycznego klubu disco polo: Banderoza żegna się po 31 Latach!
  6. "Diamentowa" Roksany Łasochy bije rekordy popularności! Skynova ma hicior, który zdeklasuje inne utwory disco polo?
  7. Gorąca premiera: Carmelovi - Ona Jest Jak Anioł! Przepiękna i ponętna główna bohaterka teledysku!
  8. Wielkie zaskoczenie: Magdalena Lubacz (Maluba) z "Projektu Lady" mówi ile można zarobić w reality show!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie