2021-06-28T13:47:00+02:00 Piękne kobiety i luksusowe auta! Gorąca premiera gwiazdora disco polo trafiła właśnie do sieci! To nowy h https://disco-polo.info/uploads/news/toskansky-zaskakuje-czy-nowa-produkcja-zdobedzie-uznanie-fanowpng.png

Piękne kobiety i luksusowe auta! Gorąca premiera gwiazdora disco polo trafiła właśnie do sieci! To nowy hit?!

Redakcja , 28 Czerwiec 2021  13:47
Piękne kobiety i luksusowe auta! Gorąca premiera gwiazdora disco polo trafiła właśnie do sieci! To nowy hit?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

W teledysku nie zabrakło cudownych kobiet, luksusowych samochodów czy idealnie dobranych strojów


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Mamy to! Początek lata przyniósł nam wszystkim gorącą i słoneczną aurę, która zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. To również czas wytężonej pracy dla artystów disco polo, którzy publikują swoje nowe produkcje oraz zabawiają ludzi na koncertach.

Zobacz również: Kapitalna premiera Pawła Jasionowskiego Masters podobija sieć! NOWOŚĆ 'Wieczór puka do drzwi' zachwyciła internautów!

TOSKAŃSKY Z GORĄCĄ PREMIERĄ 'OBOK CIEBIE'

Mateusz Pawłowski występujący pod pseudonimem artystycznym Toskańsky, opublikował na swoim kanale Youtube nowy utwór „Obok Ciebie”. Wokalista zasłynął na estradzie disco polo z występów pod szyldem M-Power oraz solowych utworów takich jak „Nie łam mi serca”, „W Twoich oczach” czy „Tylko razem”. Piosenkarz w swoich produkcjach stawia przede wszystkim na jakość teledysków oraz wersji audio.

Reklama

PIĘKNE KOBIETY I LUKSUSOWE SAMOCHODY W NOWEJ PRODUKCJI DISCO POLO

Historia nowej produkcji opowiada o pięknej i prawdziwej miłości. Gwiazdor nie może sobie wyobrazić życia bez swojej ukochanej wybranki. W teledysku nie zabrakło cudownych kobiet, luksusowych samochodów czy idealnie dobranych strojów. Rytmiczna aranżacja wraz z niespotykanym głosem wokalisty to świetne połączenie, aby zdobyć szczyty list przebojów.

Tekst refrenu „Jestem obok i nie umiem żyć bez Ciebie, na mym niebie najpiękniejsza jesteś Ty, za Tobą skocze w mrok i zrobię każdy krok, przeskoczę mur i dosięgnę chmur” potwierdza jedyne w swoim rodzaju wyznanie miłości.

Zobacz również: Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!

Zapraszamy do oglądania premiery! Nóżki chodzą jak szalone!

Reklama

TOSKAŃSKY - Obok Ciebie

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: TOSKAŃSKY - Obok Ciebie
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Odważna i pewna siebie Emila Sanecka z Daj To Głośniej zachwyca wizerunkiem! Gwiazda disco polo postawiła na mocny makijaż!
  2. Po rozstaniu z żoną przyszedł czas na kolejne zmiany! Bartek Dbomb zaskoczył tym internautów!
  3. Wielki dylemat znanych artystek disco polo! Śliczne gwiazdy proszą o wsparcie swoich fanów!
  4. Nowa muzyczna droga popularnej wokalistki disco polo! Elwira Mejk rozpoczęła właśnie nowy projekt! Fani pod wrażeniem!
  5. Cezary Pazura interpretuje znane hity disco polo! W jego wykonaniu brzmią jak wielkie dzieła literackie! | VIDEO
  6. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  7. Wielki powrót legendarnego wokalisty disco polo! Zbyszek Perkowski Focus powrócił z rewelacyjna premierą pt. 'Maska'
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo świętuje urodziny córki! Gwiazda disco polo zorganizowała Jej cudowny czas!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami