2023-11-05T07:30:00+01:00 "Piękna" – Raider - Dawid Tymiński zaskakuje fanów kolejną discopolową premierą! "Piękna" to nowa propozycja od Dawida Tymińskiego, znanego jako Raider w świecie disco polo. Artysta prezentuje hit, który wpada w ucho https://disco-polo.info/uploads/news/raider---pieknajpg.jpg Disco-Polo.info

"Piękna" – Raider - Dawid Tymiński zaskakuje fanów kolejną discopolową premierą!


"Piękna" to nowa propozycja od Dawida Tymińskiego, znanego jako Raider w świecie disco polo. Artysta prezentuje hit, który wpada w ucho

Autor: Adam Begier, 05 Listopad 2023  07:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdor disco polo Bartek z DBomb i Natalia rozpalają Sopot swoją miłością! Co za kadry! Miłość czuć w powietrzu
 2. Ten przebój disco polo leci na każdej imprezie?! Hit "Tańcz Tańcz Tańcz" w nowej odsłonie! Ta wersja podbije parkiety?!
 3. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ

  Disco polo to gatunek muzyczny, który w Polsce cieszy się niegasnącą popularnością. Jego zwolennicy z niecierpliwością oczekują na nowe utwory, które mogą podbić listy przebojów i parkiety. Dawid Tymiński, znany na scenie disco polo jako Raider, nie pozwala swoim fanom na nudę, prezentując kolejną muzyczną niespodziankę – utwór pt. "Piękna".

  Raider – młoda gwiazda disco polo z kolejnym hitem

  Dawid Tymiński to postać dobrze znana miłośnikom disco polo. Artysta pod pseudonimem Raider zdobył serca fanów energetycznymi utworami, które idealnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach. Jego poprzedni singiel, "Lećmy", zaledwie kilka dni po premierze, zyskał szerokie grono słuchaczy. Raider nie zwalnia tempa i już teraz prezentuje kolejny kawałek – "Piękna".

  "Piękna" – discopolowy numer bez teledysku

  Co ciekawe, Dawid Tymiński zdecydował się na premierę utworu "Piękna" bez towarzyszącego mu teledysku. W dobie, gdy większość artystów disco polo przykłada dużą wagę do wizualnej strony swoich produkcji, Raider skupia się na samym brzmieniu. I jak się okazuje, to właśnie muzyka stoi u podstaw sukcesu – "Piękna" to discopolowy numer, który wpada w ucho od pierwszego odsłuchania.

  Disco polo – muzyka, która łączy pokolenia

  Disco polo to nie tylko muzyka, to zjawisko społeczne, które łączy pokolenia. Utwory tego gatunku towarzyszą Polakom w najważniejszych momentach życia, od wesel po rodzinne imprezy. Nie dziwi więc fakt, że premiera nowego utworu Raidera wywołała spore poruszenie wśród fanów. "Piękna" ma wszystkie atuty, aby stać się kolejnym hitem, który będzie rozbrzmiewał na discopolowych imprezach w całym kraju.

  Raider, czyli Dawid Tymiński, ponownie udowodnił, że w disco polo liczy się przede wszystkim dobra muzyka. Jego "Piękna" to utwór, który nie potrzebuje wsparcia teledysku, by zdobyć uznanie słuchaczy. To dowód na to, że w muzyce najważniejsze są emocje, które niesie ze sobą melodia.


  RAIDER - PIĘKNA

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Music+ nowy kanał muzyczny – Rozrywka, Disco Polo non stop!
  2. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
  3. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
  4. Niezapomniany wieczór w Piotrkowie! Skolim robi show, jakiego jeszcze nie było!
  5. Skynova z mega premierą "Diamentowa"! To będzie hit wiosny?!
  6. Największy projekt w historii disco z udziałem Zenka Martyniuka i Roztańczonego PGE Narodowego! Wspólny utwór 9 artystów disco polo | VIDEO
  7. Dawid Narożny zaprasza do współpracy! Promuj swoją firmę w nowym teledysku "Królowa jest tylko jedna"
  8. Rewolucja w TVP2! "Tak to leciało" bez Sławomira i Kajry?! Program z Totalnie Nowym Wizerunkiem - Kto Poprowadzi?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie