Reklama


Reklama

Pazur i mocny charakter! Nowość od przepięknej wokalistki podbije rynek disco polo?!

2018-11-05T16:26:00+01:00 Pazur i mocny charakter! Nowość od przepięknej wokalistki podbije rynek disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/pazur-i-mocny-charakter-nowosc-od-przepieknej-wokalistki-podbije-rynek-disco-polo-1540988878.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Angelika Paszkowska
Reklama


Zapowiedź

Jest klimatycznie, pięknie ale jak mówi sama wokalistka nie zabraknie w tym wszystkim pazura i jej mocnego charakteru.

Reklama

Nowa siła na rynku disco polo ma szansę mocno namieszać w najpopularniejszej branży muzycznej w Polsce. Bo w życiu liczy się miłość nie pieniądze! To przewodni motyw nowej piosenki Chilli pt. ‘’Wybieram miłość’’, uczestniczki 6 edycji programu Disco Star.

Aleksandra Lipińska , bo to właśnie ona kryje się pod pseudonimem Chilli nagrała nową autorską piosenkę a do niej świeżutki teledysk.

Utwór jest osadzony w mocnym klubowym brzmieniu , a sama wokalista zagrała główną role w klipie. Do odegrania pozostałych ról  Chilli zaprosiła dwóch przystojnych znajomych z branży muzycznej. Pierwszy z nich to znany  Lubelski- DJ Cookis ,a drugi to również bardzo znany tancerz -Sebastian Kowalczyk.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Cudowna wokalistka disco polo odsłoniła swój biust! Fani "Mega bogini"

Cała produkcja przygotowywana była pod czujnym okiem Agencji Artystycznej  Diva Event Agency , oraz ekipy filmowej Short Film, wizażem zajęła się Joanna Gajos by Diva Glamour, zdjęcia wykonała Angelika Paszkowska

Piękna historia tej piosenki jest przedstawiona w teledysku, który został nagrany na  Zamku Królewskim w Lublinie oraz w zaprzyjaźnionej restauracji Tai Story Lublin.

Będzie, klimatycznie, pięknie ale jak mówi sama wokalistka nie zabraknie w tym wszystkim pazura i jej mocnego charakteru.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!
  2. Nowość od wykonawcy disco polo może podbić rynek! Zapowiada się naprawdę gorąco!
  3. Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.