2021-08-25T19:10:00+02:00 Paweł Jasionowski - Masters odświeżył światowy hit wszystkich dyskotek! Ten przebój w wykonaniu gwiazdor https://disco-polo.info/uploads/news/23842490623660017513411381436363708973136njpg.jpg

Paweł Jasionowski - Masters odświeżył światowy hit wszystkich dyskotek! Ten przebój w wykonaniu gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!

Redakcja , 25 Sierpień 2021  19:10

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Paweł Jasionowski - Masters odświeżył światowy hit wszystkich dyskotek! Ten przebój w wykonaniu gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
Źródło zdjęć: instagram.com/mastersofficial

w latach 90-tych podbił światowe listy przebojów i stał się wielkim hitem wszystkich dyskotek! Po prawie 30 latach od swojej premiery słynny kawałek doczekał się polskiej wersji w klimatach disco polo

Reklama

“Macarena” w polskiej wersji językowej nic nie straciła na wartości. To nadal mocno energetyczna propozycja, która sprawia, że nogi błyskawicznie same rwą się do tańca!

 

Pamiętacie słynną “Macarenę”? Utwór grupy Los Del Rio w latach 90-tych podbił światowe listy przebojów i stał się wielkim hitem wszystkich dyskotek! Po prawie 30 latach od swojej premiery słynny kawałek doczekał się polskiej wersji w klimatach disco polo!

Paweł Jasionowski - Masters to popularny wokalista disco polo, który w branży zadebiutował wielkim hitem “Żono moja”. Artysta od tamtego czasu stworzył mnóstwo kawałków, które osiągnęły zawrotne sumy wyświetleń w sieci!

Paweł Jasionowski uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Gwiazdor disco polo podczas Festiwalu Weselnych Przebojów wykonał znany taneczny cover, przy którym w latach 90-tych bawili się dosłownie wszyscy! Nie było żadnej imprezy, która mogłaby odbyć się bez tej piosenki! “Macarena” w polskiej wersji językowej nic nie straciła na wartości. To nadal mocno energetyczna propozycja, która sprawia, że nogi błyskawicznie same rwą się do tańca! Paweł dokonał świetnego wyboru! Artysta dał utworowi drugie życie!

Wielbiciele zespołu Masters nie mogli powstrzymać się od komplementów, które umieścili pod utworem.

“Paweł utalentowany, super brzmi, lepsze od oryginału”

“Wcześniej nie lubiłam ale teraz super wykon”

“Słyszałam to ostatnio na Festiwalu Weselnych Przebojów 2021 na Polsacie. Świetnie wyszło!”

Fani disco polo nigdy się nie mylą. Masters stworzył cover, który brzmi lepiej niż oryginał! To nie lada wyczyn!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Masters - Macarena
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
  2. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  3. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  4. Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!
  5. Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!
  6. Arek Kopaczewski odświeżył wielki hit legendarnej grupy Milano! Wersja gwiazdora disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
  7. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami