2023-12-06T08:30:00+01:00 Paula Karpowicz-Zimecka Otwarcie o Planach Rodzinnych: "Kiedy Dziecko?" – Gwiazda Disco Polo Odpow Paula Karpowicz-Zimecka, wokalistka Topky, mówi o presji macierzyństwa i swoich planach. Poznaj jej szczere wyznanie na temat rodziny https://disco-polo.info/uploads/news/paula-karpowicz-zimecka-otwarcie-o-planach-rodzinnych-kiedy-dziecko---gwiazda-disco-polo-odpowiadajpg.jpg

Paula Karpowicz-Zimecka Otwarcie o Planach Rodzinnych: "Kiedy Dziecko?" – Gwiazda Disco Polo Odpowiada

Autor: Adam Begier , 06 Grudzień 2023  08:30
Paula Karpowicz-Zimecka Otwarcie o Planach Rodzinnych:
Źródło zdjęć: instagram.com/paulakarpowicz/

Paula Karpowicz-Zimecka, wokalistka Topky, mówi o presji macierzyństwa i swoich planach. Poznaj jej szczere wyznanie na temat rodzinyReklama

  Reklama

  Paula Karpowicz-Zimecka, znana szerzej jako wokalistka popularnego zespołu disco polo Topky, stała się ostatnio przedmiotem dyskusji wśród fanów i mediów. Pytanie "Kiedy dziecko?" często pojawia się w mediach społecznościowych, gdzie Karpowicz-Zimecka aktywnie komunikuje się ze swoimi fanami. W maju 2023 roku, Paula wyszła za mąż za Grzegorza Zimeckiego, co tylko zintensyfikowało zainteresowanie jej życiem prywatnym.

  W odpowiedzi na ciągłe zapytania, Paula postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Jej słowa rzucają światło na presję społeczną związaną z posiadaniem dzieci, szczególnie w odniesieniu do kobiet przed 30-tką.

  Paula Karpowicz-Zimecka: "Presja Posiadania Dziecka przed 30-stką"

  Wokalistka Topky, Paula Karpowicz-Zimecka, w swojej wypowiedzi dla fanów, poruszyła istotny temat presji społecznej dotyczącej macierzyństwa. "W naszym kraju jest dziwna presja posiadania dziecka przed 30-stką. Kompletnie nie jest mi z tym źle, że jeszcze nie mam dzieci. Może gdybym miała inną pracę moje podejście również by było inne, nie wiem. Kiedyś myślałam że w tym wieku już na pewno będę mamą, ale obecnie jeszcze nie czuję że to już, aczkolwiek chęć posiadania dziecka gdzieś tam w mojej głowie ciągle się rozwija" – mówi Karpowicz-Zimecka.

  Jej słowa podkreślają, jak ważne jest, aby kobiety miały prawo do decydowania o własnym życiu bez zewnętrznej presji i oczekiwań. Wypowiedź Pauli może być inspiracją dla wielu kobiet, które znajdują się w podobnej sytuacji.

  Zobacz również: WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!

  Paula Karpowicz-Zimecka, pomimo ciągłego zainteresowania swoim życiem prywatnym, nadal koncentruje się na swojej karierze muzycznej. Zespół Topky, z jej udziałem, nadal cieszy się dużą popularnością na polskiej scenie muzycznej disco polo, a ich utwory regularnie pojawiają się na czołowych listach przebojów.

  Wokalistka, będąc postacią publiczną, dzieli się z fanami fragmentami swojego życia, jednak jej decyzja o macierzyństwie pozostaje kwestią prywatną. Jak sama podkreśla, chociaż myśli o dziecku, to obecnie jej życie i kariera są w innym miejscu.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Paula-Karpowicz-Zimecka---Dziecko-1.jpg
  Reklama

  Topky - Niebo

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Iness, czyli Aneta Działak z nową produkcją pt. "Oczy niebieskie" Posłuchaj przedpremierę jako pierwszy
  2. Powraca ukochany program Disco Polo Live! Znamy datę EMISJI nowego odcinka! Czym zaskoczy prowadzący?!
  3. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  4. Odkryj hit weselny roku: 'Dla Ciebie' od Nokuat! Utwór podbija internet!
  5. Classic szykuje muzyczną niespodziankę: nadchodzi nowy hit Disco Polo | VIDEO
  6. Jorrgus z mega premierą pt. "GPS"! To spore zaskoczenie!
  7. Romantyczne chwile na spacerze: Power Boy z partnerką Anitą w Warszawie!
  8. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie