2023-07-14T13:00:00+02:00 Paula Karpowicz-Zimecka niczym Barbie. Zobaczcie jak wyglądała na ostatniej imprezie telewizyjnej! Paula Karpowicz-Zimecka, wokalistka disco polo, zaskakuje stylizacją na imprezie "Roztańczona Polska". Odkryj jej metamorfozę w roli Barbie i odkryj artystyczną wszec https://disco-polo.info/uploads/news/paula-karpowicz-zimecka-niczym-barbie-zobaczcie-jak-wygladala-na-ostatniej-imprezie-telewizyjnejjpg.jpg Disco-Polo.info

Paula Karpowicz-Zimecka niczym Barbie. Zobaczcie jak wyglądała na ostatniej imprezie telewizyjnej!


Paula Karpowicz-Zimecka, wokalistka disco polo, zaskakuje stylizacją na imprezie "Roztańczona Polska". Odkryj jej metamorfozę w roli Barbie i odkryj artystyczną wszechstronność.

Autor: Adam Begier, 14 Lipiec 2023  13:00
Źródło zdjęć: facebook.com/paulatopky
Paula Karpowicz-Zimecka niczym Barbie. Zobaczcie jak wyglądała na ostatniej imprezie telewizyjnej!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Defis milionerem?! Nowy singiel zespołu podbija serca fanów. Fani "tym razem przeszli samych siebie"
 2. Top Girls z Nowym Hitem "Tylko na mnie"! Teledysk Prosto z Włoch
 3. VIOLA powraca z nowym hitem "Nasza gra"
Reklama

  Paula Karpowicz-Zimecka, znana sympatyczna wokalistka disco polo, wraz z zespołem Topky, który założyła w 2021 roku wraz z Angeliką Żmijewską, zdobywa serca fanów i staje się jednym z najlepszych zespołów tego gatunku muzycznego. Ostatnio, na imprezie "Roztańczona Polska" w Jaworznie, Paula zaskoczyła wszystkich swoją nową stylizacją, która przywodziła na myśl legendarną lalkę Barbie.

  Paula Karpowicz-Zimecka to artystka, która odnosi sukcesy w świecie muzyki disco polo. Jej talent wokalny i charyzma przyciągają coraz większe rzesze fanów. W 2021 roku Paula postanowiła podjąć nowe wyzwanie i razem z Angeliką Żmijewską stworzyła zespół Topky. Ich twórczość spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności i zdobyła liczne nagrody oraz nominacje w kategorii disco polo.

  "Roztańczona Polska" - Impreza pełna magii muzyki

  Jednym z ważnych wydarzeń w świecie disco polo jest impreza "Roztańczona Polska", organizowana przez TVP. W tym roku miejsce akcji to Jaworzno, gdzie zgromadzili się artyści, gwiazdy i setki fanów, gotowych na niezapomniane chwile. Wśród nich była Paula Karpowicz-Zimecka wraz z zespołem Topky.

  Paula Karpowicz-Zimecka w roli Barbie

  Impreza "Roztańczona Polska" była okazją dla Pauli, aby zaprezentować swoją nową stylizację. Zdecydowała się na kreację, która przywodziła na myśl słynną lalkę Barbie. Jej strój był pełen kolorów, błysku i fantazji, doskonale oddając ducha muzyki disco polo. Paula Karpowicz-Zimecka emanowała pewnością siebie i radością na scenie, przyciągając spojrzenia wszystkich obecnych.

  "Roztańczona Polska" - Ogromne uznanie i radość

  Paula Karpowicz-Zimecka podzieliła się swoją radością z występu na imprezie "Roztańczona Polska" na swoim profilu społecznościowym. W swoim wpisie podziękowała publiczności z Jaworzna za wspaniałą atmosferę i niezwykłe przyjęcie.

  "Roztańczona Polska - Kolejna trasa TVP za nami! Dziękujemy Jaworzno! Nie spodziewałam się, że będzie aż tak niesamowicie! Kto nas oglądał? Jak Wam się podobałyśmy w wersji Barbie?" - napisała Paula Karpowicz-Zimecka.

  Bezgraniczna kreatywność Pauli-Karpowicz-Zimeckiej

  Paula Karpowicz-Zimecka nie tylko zachwyca swoim talentem wokalnym, ale także nie boi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Jej stylizacja na imprezie "Roztańczona Polska" udowodniła, że jest artystką pełną kreatywności i odwagi, gotową podbijać serca publiczności nie tylko swoim głosem, ale również wyjątkowym stylem.

  Paula Karpowicz-Zimecka - Barbie Disco Polo

  Ostatnia stylizacja Pauli Karpowicz-Zimeckiej na imprezie "Roztańczona Polska" w Jaworznie nie pozostawiła nikogo obojętnym. Jej kreacja nawiązująca do legendarnych lalek Barbie była doskonałym odzwierciedleniem ducha muzyki disco polo - pełnej energii, radości i kolorów. Paula udowodniła, że może być artystką wszechstronną i niebanalną, wzbudzającą zainteresowanie i podziw.

  Paula Karpowicz-Zimecka - Mistrzyni metamorfoz

  Stylizacja na imprezie "Roztańczona Polska" to tylko jedna z wielu metamorfoz, jakim ulega Paula Karpowicz-Zimecka. Jej zdolność do zmieniania wizerunku sprawia, że zaskakuje publiczność i pokazuje swoją wszechstronność jako artystka. Każda kolejna stylizacja to nowa opowieść, którą Paula chce opowiedzieć swoim fanom.

  Paula Karpowicz-Zimecka, znana wokalistka disco polo, swoją ostatnią metamorfozą na imprezie "Roztańczona Polska" udowodniła, że potrafi zaskakiwać i bawić publiczność. Jej stylizacja, nawiązująca do lalki Barbie, wzbudziła ogromne zainteresowanie i podziw. Paula Karpowicz-Zimecka to artystka pełna kreatywności i odwagi, gotowa podbijać serca fanów nie tylko swoim głosem, ale również unikalnym stylem.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Paula-Karpowicz-Barbie-1.jpg
  Plik Paula-Karpowicz-Barbie-3.jpg
  Plik Paula-Karpowicz-Barbie-2.jpg
  Reklama

  Topky - Pokora

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Klaudia Zielińska rozgrzała Kisielice! Tłumy szalały przy hitach "Bad Boy" i "Silniejsza"!
  2. LETNI i Moje Auto: Nowy Hit podbija YouTube!
  3. Zrobił to?! Tajemnicze spotkanie Sławomira ze znanym producentem wyszło na jaw! Gwiazdor Rock Polo nie spoczywa na laurach!
  4. "Mleczko" gwiazd disco polo Top Girls podbija internet! Ta piosenka to prawdziwy HIT?! Miliony na koncie wokalistek!
  5. Zenon Martyniuk zaskakuje! Nowy hit "Bez Ciebie nie ma nas" połączył disco polo z latino - fani są zachwyceni!
  6. Gorąca premiera: Łobuzy - Chodź ze mną. Zobacz już teraz!
  7. Premiera: "Dzikie serce" - Debiutancki utwór Asstry w stylu latino
  8. Andre podbija świat disco polo nowym hitem! Tak powinno brzmieć prawdziwe disco polo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie