Reklama
Polecamy


Reklama

Patrzcie na te mięśnie! Wokalista disco polo budzi respekt i podziw!

2019-11-05T13:19:00+01:00 Patrzcie na te mięśnie! Wokalista disco polo budzi respekt i podziw! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/weekend-prawdziwego-polaka-czas-zaczac-krystian-pudzianowski-z-zespolu-pudzian-band-wie-jak-nalezy-sie-zrelaksowac-aby-miec-sily-do-dzialania-1572176597.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Prawda, że wokalista prezentuje się na medal? Brat Mariusza Pudzianowskiego zachwyca swoją sylwetką

Reklama

Krystian Pudzianowski to jeden z bardziej kontrowersyjnych wykonawców w branży disco polo. Już sam fakt, że jest bratem Mariusza Pudzianowskiego, którego kocha cała Polska rodzi respekt i podziw dla artysty.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ofiarą ataku! Nagranie trafiło do sieci! Artysta przeprasza!

W świecie muzyki tanecznej Krystian znacznie wyróżnia się na tle innych wokalistów. Jego piosenki są niezwykle rytmiczne, pozytywne, ale i niosą ze sobą konkretny przekaz.

Jeszcze nie zdarzyło się, aby utwór Krystiana z zespołu Pudzian Band był po prostu o niczym. Do tych najbardziej trafnych zalicza się takie piosenki, jak „Ty mi robisz dobrze” , „Całuj mnie do rana” , a także „Mój aniele” i oczywiście utwór, z którym utożsamiło się całe społeczeństwo polskie „Weekend Polaka”.

Jednak nie samą pracą człowiek żyje! Wokalista disco polo w wolnym czasie poza muzyką, regularnie uczęszcza na treningi. Sport jest nieodłącznym elementem w życiu Krystiana. Trudno jest zatem sobie wyobrazić, aby Krystian miał teraz wybierać pomiędzy disco polo, a sportem. 

- No to zaczynamy weekend Po ciężkim tygodniu czas na odpoczynek jeszcze jutro mały rozruch i leżing Miłego weekendu dla was hejka - napisał.

Niewątpliwie artyści disco polo potrafią zmotywować do dbania o siebie. Właściwie gdyby Krystian i Mariusz stanęli obok siebie, to posturą ciężko byłoby ich odróżnić.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!

Prawda, że wokalista prezentuje się na medal? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak gwiazda Hollywood! Wokalistka disco polo podbija świat!
  2. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  3. Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.