Reklama


Reklama

Patrzcie na te mięśnie! Wokalista disco polo budzi respekt i podziw!

2019-11-05T13:19:00+01:00 Patrzcie na te mięśnie! Wokalista disco polo budzi respekt i podziw! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/weekend-prawdziwego-polaka-czas-zaczac-krystian-pudzianowski-z-zespolu-pudzian-band-wie-jak-nalezy-sie-zrelaksowac-aby-miec-sily-do-dzialania-1572176597.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Prawda, że wokalista prezentuje się na medal? Brat Mariusza Pudzianowskiego zachwyca swoją sylwetką

Reklama

Krystian Pudzianowski to jeden z bardziej kontrowersyjnych wykonawców w branży disco polo. Już sam fakt, że jest bratem Mariusza Pudzianowskiego, którego kocha cała Polska rodzi respekt i podziw dla artysty.

Zobacz również: Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.

W świecie muzyki tanecznej Krystian znacznie wyróżnia się na tle innych wokalistów. Jego piosenki są niezwykle rytmiczne, pozytywne, ale i niosą ze sobą konkretny przekaz.

Jeszcze nie zdarzyło się, aby utwór Krystiana z zespołu Pudzian Band był po prostu o niczym. Do tych najbardziej trafnych zalicza się takie piosenki, jak „Ty mi robisz dobrze” , „Całuj mnie do rana” , a także „Mój aniele” i oczywiście utwór, z którym utożsamiło się całe społeczeństwo polskie „Weekend Polaka”.

Jednak nie samą pracą człowiek żyje! Wokalista disco polo w wolnym czasie poza muzyką, regularnie uczęszcza na treningi. Sport jest nieodłącznym elementem w życiu Krystiana. Trudno jest zatem sobie wyobrazić, aby Krystian miał teraz wybierać pomiędzy disco polo, a sportem. 

- No to zaczynamy weekend Po ciężkim tygodniu czas na odpoczynek jeszcze jutro mały rozruch i leżing Miłego weekendu dla was hejka - napisał.

Niewątpliwie artyści disco polo potrafią zmotywować do dbania o siebie. Właściwie gdyby Krystian i Mariusz stanęli obok siebie, to posturą ciężko byłoby ich odróżnić.

Zobacz również: Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!

Prawda, że wokalista prezentuje się na medal? 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo w gotowości do ratowania ludzkiego życia!
  2. Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!
  3. Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.