Reklama
Polecamy


Reklama

Patrycja Runo martwi się o Viki Gabor! Z niepokojem przygląda się atakom skierowanym w stronę młodej gwiazdy!

2020-03-09T07:45:00+01:00 Patrycja Runo martwi się o Viki Gabor! Z niepokojem przygląda się atakom skierowanym w stronę młodej gwiazdy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/patrycja-runo-i-viki-gabor-1583667951.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Księżniczka cygańskiej muzyki z wielkim niepokojem przygląda się atakom skierowanym w młodą wokalistkę

Reklama

Po spektakularnym sukcesie 12-letniej Viki Gabor nie milkną głosy zachwytu. Jednak nie brakuje również złośliwych komentarzy, bijących w jej romskie korzenie. Młoda artystka nie ma łatwo…

Zobacz również: HOT! Magda Narożna bez stanika! Za pikantny wizerunek gwiazdy disco polo odpowiada jej ukochany!

Z wielkim niepokojem przygląda się tym atakom inna gwiazda cygańskiej muzyki Patrycja Runo, która mocno trzyma kciuki za krajankę.

Radość w cieniu trosk

Viki jest bardzo młodziutka i szalenie zdolna. Mam nadzieję, że jej rodzice czuwają nad nią i nie pozwalają czytać negatywnych komentarzy albo wyjaśniają jej ich źródłomówi nam z troską piosenkarka. O tyle jest to ważne, zdaniem Runo, że potrafią one psychicznie zniszczyć ofiarę.

Patrycja liczy także, że Viki nie będzie musiała, tak jak ona, korzystać z zawodowej ochrony. Jak pisaliśmy przed kilkoma miesiącami, księżniczkę cygańskiej piosenki i jej rodzinę nękał stalker, który groził mężowi i dzieciom piosenkarki jak i jej samej śmiercią. Powodem była nieodwzajemniona miłość i romskie korzenie gwiazdy.

Zobacz również: Co za widok! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca w skąpym stroju! To najpiękniejsza wokalistka?

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
  2. Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!
  3. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.