Reklama


Reklama

Pan Mareczek "Daj mi lajka" - nowa twarz w disco polo!

2019-02-28T16:45:00+01:00 Pan Mareczek "Daj mi lajka" - nowa twarz w disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/pan-mareczek-daj-mi-lajka-nowa-twarz-w-disco-polo-1551305768.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Posłuchajcie "Daj mi lajka" i zdecydujcie, czy zasługuje na kciuka w górę?

Reklama

Debiutujący artysta prosi o "like" wszystkich fanów disco polo. Czy jego singiel stanie się hitem i zagości na karnawałowych imprezach?

Pan Mareczek to doświadczony producent muzyki klubowej. Jak sam mówi, wcale nie jest to miły pan, jednak wierzy, że jest w stanie przezwyciężyć słabości i podbić serca słuchaczy.

Zobacz również: Trudny czas dla pięknych artystek! Czy zespołowi disco polo uda się przetrwać?

"Daj mi lajka" wyróżnia odejście od schematu znanych, jednak często powielanych aranżacji, oraz zabawny tekst, w którym autor przedstawia siebie jako stałego bywalca portali randkowych. Całość dopełnia wpadający w ucho refren, którego nie sposób wyrzucić z pamięci.

Posłuchajcie "Daj mi lajka" i zdecydujcie, czy zasługuje na kciuka w górę?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!
  2. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!
  3. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.