2017-06-15T17:25:00+02:00 Oświadczyny na "Wrocław w rytmie disco" | VIDEO Podczas imprezy Wrocław w rytmie disco Pan Rafał oświadczył się przed publicznością oraz milionami widzów telewizji Polsat. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/06/oswiadczyny-na-wroclaw-w-rytmie-disco-video-1497530958.jpg

Oświadczyny na "Wrocław w rytmie disco" | VIDEO

Autor: Adam Begier , 15 Czerwiec 2017  17:25
Oświadczyny na "Wrocław w rytmie disco" | VIDEO
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Podczas imprezy Wrocław w rytmie disco Pan Rafał oświadczył się przed publicznością oraz milionami widzów telewizji Polsat.Reklama

Wczorajsza impreza "Wrocław w rytmie disco" okazała się na pewno sukcesem marketingowym dla muzyki disco polo. Głównie za sprawą głównej anteny telewizji Polsat, gdzie była transmitowana ta impreza. 

Oprócz dużej dawki muzyki i ciekawych występów przedstawicieli muzyki disco polo doszło do wyjątkowej sytuacji. Pan Rafał, który doskonale się bawił w rytm największych hitów poprosił organizatorów, aby mógł wejść na scenie i zrobić jeden z najbardziej wzruszających i bardzo stresujących momentów w życiu każdego człowieka. Oświadczył się swojej partnerce na oczach wielu osób przed sceną i milionami przed telewidzów.

Oświadczyny oczywiście zostały przyjęte. Zaraz po tym wyjątkowym wydarzeniu na scenie pojawił się Paweł z zespołu Masters i zaśpiewał fragment hitu pt. "Żono moja".

Zobaczcie nagranie.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Premiera disco polo: Kayla - Odejdę!
  2. Jesika rozpala serca nowym teledyskiem: "Kochaj mnie" - Premiera Już Jutro
  3. Gdzie kręcono Disco Polo? Tajemnice i ciekawostki o filmie
  4. "Bluza" w Nowej Odsłonie - Klubowa Premiera od Zespołu Spontan!
  5. Ślub managera gwiazd muzyki tanecznej! Wojtek Woner i Agata Siek razem na ślubnym kobiercu
  6. Burza w branży! Polska reżyserka uderzyła w disco polo! W ogniu Sławomir, Zenek Martyniuk i społeczeństwo! Przesadziła?!
  7. Mega premiera 'Przez twe oczy zielone" w nowej odsłonie! Wersja na 2024 roku robi wrażenie. Posłuchajcie hitu Zenona Martyniuka!
  8. Klaudia Zielińska w jacuzzi rozpala wyobraźnię fanów – Zobacz, co pokazała

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie